Iepazīsti Arktiku un Antarktīdu ekspedīcijas kruīzā!

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Kruīzi / Iepazīsti Arktiku un Antarktīdu ekspedīcijas kruīzā!

Iepazīsti Arktiku un Antarktīdu ekspedīcijas kruīzā!

Iepazīsti Arktiku un Antarktīdu ekspedīcijas kruīzā!

Vai vēlies izbaudīt Svalbāras skaistumu Arktikas piedzīvojumu kruīzā, vērojot aisbergus, vaļus, roņus, polārlāčus un neskaitāmus jūras putnus? Vai varbūt vēlies doties ekspedīcijas kruīzā no Islandes uz Grenlandi pa to pašu jūras ceļu, ko pirms vairāk nekā tūkstoš gadiem veica ziemeļnieku kolonisti? Izmanto iespēju iepazīt visattālākos pasaules reģionus kopā ar Vanilla Travel partneri Albatros Expeditions!

Ekspedīcijas kruīzu maršruti

Albatros Expeditions piedāvā daudzus aizraujošus, dažāda ilguma maršrutus Arktikā (Grenlande, Islande, Svalbāra, Fēru salas, Skotija) un Antarktīdā, tai skaitā Patagonija/Čīles fjordi un SGSSI (Lielbritānijai piederošā Dienviddžordžija un Dienvidu Sendviča salas).

Ieskatam daži no piedāvātajiem maršrutiem.

Katrs kruīzs ir pilnīgi unikāla vietu kombinācija, kurā galvenie notikumi bieži vien var būt pilnīgi negaidīti. Ikviens kruīza dalībnieks ir daļa no piedzīvojuma, īstas ekspedīcijas, kurā plāni mainās, savvaļas dzīvnieki tiek sastapti saskaņā ar to noteikumiem, bet komanda sastāv no labākajiem savas jomas ekspertiem jūras bioloģijā, ornitoloģijā, ģeoloģijā, vēsturē un citās jomās. Pamatojoties uz komandas plašo pieredzi vienmēr tiek piemeklētas labākās alternatīvas tajos retajos gadījumos, kad ir jāmaina plānotais maršruts.

Piedzīvojums ik uz soļa

Mierpilnu atpūtu un arktisko ainavu baudījumu kruīza dalībnieki šeit var apvienot ar jaunām, aizraujošām pieredzēm. Zinoši gidi ceļotājus ved dažādās ekspedīcijās, kurās piedāvā iepazīt savvaļas dabu un ļauties piedzīvojumiem, kas nav iespējami nekur citur uz pasaules:

Premium līmeņa pieredze

Ekspedīcijas kruīzi notiek ar diviem kuģiem, kas īpaši piemēroti Arktikas un Antarktīdas piekrastes apceļošanai - Ocean Victory un Ocean Albatros. To patentētais X-veida priekšgals piedāvā ērtāku un stabilāku kuģošanu, kas ir svarīgi nemierīgos laikapstākļos un šķērsojot Dreika šaurumu.

Turklāt abu kuģu interjers veidots tā, lai ceļotājiem būtu iespējams vērot fantastiskos skatus uz polārās dabas ainavām un dzīvniekiem gan no sabiedrisko telpu lielajiem logiem un speciālajām novērošanas platformām, gan no modernajām, izsmalcināti iekārtotajām kajītēm.

Pēc piedzīvojumiem un iespaidiem bagātajām ekspedīcijām kruīzu kuģu viesi var baudīt peldes siltā baseinā un burbuļvannās, kā arī ļauties Polar Spa unikālajām procedūrām. Tiem viesiem, kas vēlas sevi uzturēt formā, pieejama pilnībā aprīkota fitnesa zāle, no kuras logiem paveras brīnišķīgi skati uz jūras ainavām. Uz kruīzu kuģu klāja ir vairāki bāri un plaša dzērienu izvēle ar vīnu degustāciju kartēm, kas izstrādātas sadarbībā ar Francijas vīna ražotāju un ekspertu Žerāru Bertrānu.

Kruīza izmaksas

Ekspedīcijas kruīzu izmaksas atkarīgas no izvēlētā maršruta un kajītes kategorijas. Arktisko piedzīvojumu cena parasti ir no 10 000€/personai.

Kruīzu ilgums: 8-23 dienas (atkarīgs no izvēlētā maršruta).

Cenā iekļauts:

Kruīzu cenā nav iekļauts:

Pievienojies kruīza ekspedīcijai uz Arktikas reģioniem!

Ja esi nolēmis ļauties ekspedīcijas piedzīvojumam un sajust pirmatklājēja prieku pasaules aukstākajos reģionos, dodies kruīzā pa kādu no Albatros Expeditions unikālajiem maršrutiem! Palīdzēsim Tev noorganizēt Tavu sapņu ceļojumu - par iespējamiem laikiem un norises kārtību sazinies ar mūsu ceļojumu konsultantu.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.