Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Tenerifes kūrortos

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Mēs iesakām / Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Tenerifes kūrortos

Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Tenerifes kūrortos

Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Tenerifes kūrortos

Tenerife ir viens no Eiropā populārākajiem atpūtas galamērķiem, jo te pieejamas ne vien tīras un labiekārtotas pludmales okeāna krastā, bet arī ļoti labi attīstīta tūrisma infrastruktūra, kas ceļotājiem ļauj pavadīt viegli saplānojamas un patīkamas brīvdienas.

Daudzas Tenerifes viesnīcas ir īpaši piemērotas atpūtai ģimenēm ar maziem bērniem. To teritorijās ir baseini ar ūdens slidkalniņiem, rotaļu laukumi, kā arī tiek organizēti izklaides pasākumi ar animatoriem. Savukārt ceļotājiem, kas vēlas baudīt romantiku, patiks adults-only tipa viesnīcas, kurās ir klusāka un intīmāka atmosfēra.

Tenerifes viesnīcas ir sagrupētas lielāko pludmaļu tuvumā, veidojot nelielus kūrortu centrus, kur katram raksturīgas savas īpatnības - kāds reģions ir vairāk orientēts uz trokšņainu nakts dzīvi un izklaidēm, bet cits piedāvā mierīgāku atpūtu nostāk no tūristu pūļiem. Kopumā viesnīcām šeit raksturīgs augsts servisa līmenis un plaša izvēle - sākot no ērtām apartamentu viesnīcām līdz pat All Inclusive kūrotiem un greznām villām.

Daudzas Tenerifes viesnīcas ir īpaši piemērotas atpūtai ģimenēm ar maziem bērniem. To teritorijās ir baseini ar ūdens slidkalniņiem, rotaļu laukumi, kā arī tiek organizēti izklaides pasākumi ar animatoriem. Savukārt ceļotājiem, kas vēlas baudīt romantiku, patiks adults-only tipa viesnīcas, kurās ir klusāka un intīmāka atmosfēra un tiek piedāvātas brīvā laika pavadīšanas iespējas dažādām interesēm – SPA centri, ūdens sports, skvošs, joga un izklaidējoši vakara šovi.

Atpūtu Tenerifē papildinās arī ekskursijas uz senām un ievērojamām apskates vietām, kurp doties var gan pievienojoties ekskursiju grupām, gan individuāli - apbraukājot salu ar īrētu auto.

Lai palīdzētu tev izvēlēties sev piemērotāko viesnīcu Tenerifē, esam atlasījuši Top viesnīcas, ņemot vērā labāko cenu un kvalitātes attiecību, kā arī mūsu klientu atsauksmes.

Viesnīcas atpūtai ģimenēm ar bērniem

Iberostar Bouganville Playa 4*

Viesnīca ģimenes atpūtai Playa de las Americas kūrortzonā, īsas pastaigas attālumā no pludmales. Teritorijā ir restorāns un bāri, automašīnu noma, baseins (arī bērnu), trenažieru zāle, tenisa korts un izklaidējoši vakara pasākumi. Bērnu izklaidei ir rotaļu laukums, mini diskotēka, ūdens atrakciju parks un bērnu klubs, kurā piedāvā aktivitātes gan bērniem, gan pusaudžiem.


Hovima La Pinta Beachfront Family Hotel 4*

Ērta apartamentu viesnīca ģimenes atpūtai, kas atrodas okeāna krastā Costa Adeje kūrortā, netālu no dažādiem tirdzniecības un izklaides centriem. Teritorijā ir velosipēdu noma un trenažieru zāle, baseins un bērnu baseins, rotaļu laukums un bērnu klubs, kā arī izklaidējoši pasākumi gan pieaugušajiem, gan bērniem.


Bitacora 4*

Viesnīca Playa de Las Americas kūrortzonā, pastaigas attālumā no smilšu pludmales un kūrortzonas galvenās ielas ar veikaliem, bāriem un restorāniem. Teritorijā ir 2 baseini (viens no tiem apsildāms), automašīnu noma, minigolfs un izklaidējoši pasākumi, kā arī pludmalē pieejams ūdens sports. Piemērota vieta ģimenes un jauniešu atpūtai.


GF Isabel 4*

Mājīga viesnīca pāris minūšu pastaigas attālumā no smilšu pludmales. Ērtā atrašanās Costa Adeje kūrortā nodrošina viesiem ātru un ērtu piekļuvi gan veikaliem, gan kafejnīcām un restorāniem. Teritoriju ieskauj lieliska parka zona, tajā ir attīstīta brīvā laika pavadīšanas infrastruktūra, gaumīgi iekārtoti numuri un laipns personāls. Lieliski piemērota vieta atpūtai ģimenēm, kā arī pāriem un jauniešiem


Viesnīcas romantiskai atpūtai

Iberostar Sabila 5*

Augsta līmeņa adults-only viesnīca Costa Adeje piekrastē, īsas pastaigas attālumā līdz pludmalei. Skaista, moderna teritorija ar vairākiem baseiniem, bāriem un restorānu. Katrā numura iekārtojumā izmantotas greznas dizainiskas detaļas. Lieliskas atsauksmes par apkalpošanas līmeni, ēdināšanu un SPA centra piedāvātajiem pakalpojumiem.


GF Victoria 5*

Greznā viesnīca atrodas īsas pastaigas attālumā no pludmales Costa Adeje kūrortā. Moderns interjers, mājīgi numuri, gardi ēdieni un brīvā laika pavadīšanas iespējas dažādām interesēm – SPA centrs, ūdens sports, skvošs, joga un izklaidējoši vakara šovi. Iesakām visu kategoriju tūristiem.


Ole Tropical Tenerife 4*

Populāra viesnīca ģimenes atpūtai Playa de Las Americas kūrortzonā, pastaigas attālumā no smilšu pludmales. Kompakta teritorija, kurā ir apsildāms baseins, trenažieru zāle, pludmales volejbols, kā arī restorāns un bāri. Bērnu izklaidei ir apsildāms bērnu baseins, rotaļu laukums un bērnu klubs.


Hovima Costa Adeje 4*

Adults-only viesnīca Costa Adeje kūrortzonā, īsas pastaigas attālumā no pludmales. Teritorijā ir automašīnu noma, bāri un restorāns, baseini (arī apsildāms), SPA centrs, tenisa korts un izklaides pasākumi.


Viesnīcas premium līmeņa atpūtai

Roca Nivaria 5*

Lieliska viesnīca okeāna krastā aptuveni 10 km attālumā no Costa Adeje kūrorta centra. Otrpus ceļam smilšu-oļu pludmale. Ainaviska, apzaļumota teritorija, kurā ir pieejama automašīnu noma, apsildāms baseins un āra burbuļvanna, SPA centrs un trenažieru zāle, mini golfs un izklaidējoši pasākumi. Izteikti augsts servisa līmenis mierīgai un respektablai atpūtai.


Hard Rock Hotel Tenerife 5*

Augsta līmeņa viesnīca Playa Paraiso ciematā – pieder globāli atpazīstama zīmola tīklam. Jaunie, modernie numuri un lieliskā infrastruktūra nodrošinās brīnišķīgu atpūtu gan pieaugušajiem, gan mazajiem viesiem. Viesnīca lieliski piemērota viesiem, kuriem svarīgs labs serviss un komforts.


Izdevīgākie ceļojumi uz Tenerifi

Ceļojumu piedāvājumus un labākās cenas atpūtai Tenerifes kūrortos apskatiet šeit!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.