Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Korfu salas kūrortos

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Mēs iesakām / Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Korfu salas kūrortos

Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Korfu salas kūrortos

Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Korfu salas kūrortos

Korfu salu var baudīt dažādi - gan relaksējoties izvēlētās viesnīcas baseinos, SPA un pludmalēs, kā arī mierpilni ļaujoties All Inclusive servisa burvībai, gan aktīvi iepazīstot šīs daudzpusīgās salas interesantākās apskates vietas, pievienojoties ekskursiju grupām vai individuāli - ar īrētu auto. Ikviens te atradīs sev tīkamāko piedāvājumu.

Daudzām viesnīcām ir arī plašas, apzaļumotas teritorijas, kurās baudīt pastaigas un jūras ainavas, bet ja ir vēlme iepazīt vietējo arhitektūru un iedzīvotāju ikdienu - tuvumā parasti ir kāda lielāka vai mazāka pilsētiņa vai ciematiņš.

Romantiku visērtāk būs baudīt Adults Only tipa viesnīcās, kur uzturēšanās atļauta vien pieaugušajiem, bet ģimenes ar bērniem iepriecinās viesnīcas ar akvaparkiem, ērtiem ģimenēm piemērotiem numuriem un izklaižu programmām.

Daudzām viesnīcām ir arī plašas, apzaļumotas teritorijas, kurās baudīt pastaigas un jūras ainavas, bet ja ir vēlme iepazīt vietējo arhitektūru un iedzīvotāju ikdienu - tuvumā parasti ir kāda lielāka vai mazāka pilsētiņa vai ciematiņš.

Korfu sala ceļojums

Lai palīdzētu tev izvēlēties sev piemērotāko viesnīcu Korfu salā, esam atlasījuši Top viesnīcas, ņemot vērā labāko cenu un kvalitātes attiecību, kā arī mūsu klientu atsauksmes.

Viesnīcas atpūtai ģimenēm ar bērniem

Mareblue Beach Resort 4*

Mierīgai atpūtai piemērota viesnīca jūras krastā pie smilšu pludmales. Viesnīcā ir automašīnu noma, baseini un bērnu baseins, tenisa korts, rotaļu laukums, bērnu klubs un izklaidējoši pasākumi.


Messonghi Beach 3*

All Inclusive brīvdienas jūras krastā. Teicama izvēle ģimenēm ar bērniem – plašas izklaides iespējas mazajiem viesiem. Bērniem – ūdens slīdkalniņi, baseini, sporta spēles, rotaļu laukums.


Labranda Sandy Beach Resort 4*

Ģimeņu atpūtai piemērota viesnīca pie jūras ar plašu pludmali un lēzenu ieeju jūrā. Daudzveidīga ēdināšana. Viesnīcā ir sporta animācija dienas laikā un šovu programmas vakaros. Bērnu izklaidei ir bērnu klubs un pusaudžu klubs, ūdens slidkalniņi, rotaļu laukums un bērnu diskotēka.


Viesnīcas romantiskai atpūtai

Acharavi Beach 4*

Mājīga un moderna viesnīca jūras krastā pie smilšu-oļu pludmales. Tā atrodas ainaviskā vietā Acharavi pilsētiņā. Viesnīcā ir automašīnu noma, restorāni un bāri, baseins un tenisa korts.


Aeolos Beach Resort 4*

Mūsu klientu iecienīta, kalnu ieskauta viesnīca otrpus ceļam no oļu pludmales. Viesnīcā ir baseini, automašīnu noma, neliels SPA centrs, trenažieru zāle, tenisa korts, pludmales volejbols un izklaides pasākumi. Atrodas īsa brauciena attālumā no UNESCO atzītās Kerkiras.


Kontokali Bay Resort & Spa 5*

Viesnīca ar plašu teritoriju jūras krastā pie skaistas smilšu pludmales. Viesnīcā ir baseini, SPA centrs (adults only), ūdens sports, tenisa korts, rotaļu laukums, bērnu klubs un izklaidējoši pasākumi.


Marbella Corfu Hotel 5*

Augstas klases viesnīca pie jūras, otrpus ceļam no smilšu-oļu pludmales. Viesnīcā ir automašīnu un velosipēdu noma, bāri un restorāni, baseini un SPA centrs, tenisa korti, ūdens sports un izklaides pasākumi. Piemērota mierīgai, izsmalcinātai atpūtai.


Viesnīcas premium līmeņa atpūtai

Corfu Imperial Grecotel Exclusive Resort 5*

Augsta līmeņa viesnīca jūras krastā pie skaistām smilšu pludmalēm. Atrodas aptuveni 10 km attālumā no Korfu pilsētas, uz kuru 2 reizes dienā tiek nodrošināts bezmaksas transfērs. Viesnīcā ir baseini un SPA centrs, velosipēdu noma un ūdens sports, mini klubs bērniem, kā arī izklaidējoši pasākumi.


Grecotel Eva Palace 5*

Luksusa viesnīca jūras krastā Komeno pussalā. Viesnīcā ir baseini un SPA centrs, tenisa korts, ūdens sports, niršana, kā arī izklaidējoši pasākumi.


Izdevīgākie ceļojumi uz Korfu salu

Ceļojumu piedāvājumus un labākās cenas atpūtai Korfu salas kūrortos apskatiet šeit!


Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.