No Islandes līdz Fēru salām ar luxus kruīzu kuģi Silver Spirit!

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Kruīzi / No Islandes līdz Fēru salām ar luxus kruīzu kuģi Silver Spirit!

No Islandes līdz Fēru salām ar luxus kruīzu kuģi Silver Spirit!

No Islandes līdz Fēru salām ar luxus kruīzu kuģi Silver Spirit!

Vēlies iepazīt Islandes nepieradinātās dabas skaistumu un baudīt Fēru salu elpu aizraujošās ainavas? Ļaujies ekskluzīvam piedzīvojumam 10 dienu ilgā All Inclusive premium līmeņa kruīzā ar luxus atpūtas kuģi Silver Spirit! No dunošiem ūdenskritumiem, šņācošiem geizeriem un skarbo fjordu skaistuma līdz pat krāsainu namiņu rotātām ielejām - šis kruīzs Tev pavērs skaistākos Islandes un Fēru salu skatus.

Kruīza norise: no 2024. gada 4. jūlija līdz 14. jūlijam (10 dienas).

Kruīza sākuma un noslēguma osta: Reikjavīka (Islande)

Kruīza maršruts

Kruīzs savu ceļu uzsāks un noslēgs Islandes galvaspilsētā Reikjavīkā, maršruta laikā piestājot 9 ostās, kas katra piedāvā savu īpašo šarmu un ekskursiju programmu. Ceļojuma laikā Tavam skatam pavērsies gleznaini islandiešu ciematiņi, brīnišķīgas dabas ainavas, savvaļas dzīvnieku pasaule un putnu kolonijas klinšu galotnēs, bet sirdij straujāk liks pukstēt milzīgo vaļu muguras, ko varēsi vērot atklātā jūrā.

Kruīza pieturvietas

Ceturtdiena, 4. jūlijs, Reikjavīka

Plkst. 21:00 - izbraukšana no Reikjavīkas ostas

Islandes galvaspilsētā Reikjavīkā vienlaicīgi var baudīt gan pilsētvides, gan dabas ainavu skaistumu. Iekļaujies ielu burzmā un pievienojies virmojošajai naktsdzīvei vai arī dodies iepazīt pilsētas ievērojamākās vietas un mākslas pasauli, iekļaujot savā maršrutā Hallgrímskirkja baznīcas torni, kas atveido vulkāniskās lavas plūdumu, un slaveno Harpa koncertzāli, kuras caurspīdīgā stikla fasāde un gaismas atgādina par ziemeļblāzmas mirgojumu.

Piektdiena, 5. jūlijs, Patreksfjordur

No plkst. 8:00-18:00

Kalnu ainavu ieskautais, mazais Patreksfjordur ciemats atrodas vienā no Eiropas rietumos vistālāk esošajiem punktiem. Ceļotājus šurp vilina ne vien iespaidīgie skati uz Látrabjarg klintīm, kurās mājo Atlantijas tuklīšu bari, bet arī viens no neparastākajiem Islandes apskates objektiem - Rauðasandur pludmale, kas ir plašs, vara sarkanas krāsas smilšu posms, ko apskalo zilie okeāna ūdeņi. Turklāt pēc aktīvas dienas dabā īpaši patīkama būs atgriešanās ciemata omulīgajā vidē un pelde āra baseinā vai ģeotermālajos ūdeņos.

Sestdiena, 6. jūlijs, Siglufjordur

No plkst. 8:00-23:00

Siglufjordūra ir maza pilsētiņa gleznainajos Islandes ziemeļos, ko ieskauj kalnu virsotņu siena. Tā ir Islandes vistālāk uz ziemeļiem esošā pilsēta un ar sauszemi to savieno vien tunelis, kas izurbts cauri sniegotajiem kalniem. Pilsēta vēsturiski veidojusies kā Atlantijas reņģu zvejas galvaspilsēta, par ko vairāk iespējams uzzināt Reņģu ēras muzejā, kas ir lielākais jūras tematikas muzejs Islandē. Dienu šeit var pavadīt izbraucot ar kuģīti pa gleznaino fjordu vai dodoties garākā pastaigā pa brīnišķīgām dabas takām.

Kruīza cenā iekļautas ekskursijas uz Reņģu ēras muzeju un Hvanneyrarskál dabas takām, kā arī islandiešu alus degustācijas Siglufjordur pilsētā.

Svētdiena, 7. jūlijs, Akureyri

No plkst. 8:00-23:00

Islandes ziemeļu galvaspilsēta, kas paver vārtus uz krācošu ūdenskritumu, augstu vulkānu un savvaļas dzīvnieku pasauli. Lai gan Akureja atrodas tikai apmēram 100 kilometru attālumā no polārā loka, tā pārsteidz ar savu kosmopolītisko atmosfēru. Pilsētas simbols ir Luterāņu Akureirarkirkjas baznīca, bet nedaudz maģisku noskaņu Akurejai piešķir tās ielās sastopamās troļļu skulptūras. Tomēr dabas mīļotājus šurp jo īpaši vilina dārdošie Godafosas ūdenskritumi, kuros Skjálfandafljót upe ar varenu spēku plūst pāri melnajām klintīm. Turklāt piekrastes ūdeņos iespējams sastapt milzīgos zilos vaļus un rotaļīgos delfīnus.

Kruīza cenā iekļauta ekskursija uz Godafosas ūdenskritumu.

Pirmdiena, 8. jūlijs, Husavik

No plkst. 8:00-17:00

Eiropas vaļu vērošanas galvaspilsēta, kuras piekrastē iespējams skatīt, kā majestātiskie okeāna milži iznirst no dzelmes ieelpot gaisu, saceļot šļakatas ar spēcīgās astes vēzieniem. Dabas spēku šeit var baudīt arī pārgājienos apkārt Botnsvatnas ezeram, no kura paveras skati uz violetu lupīnu ziediem rotātajām Húsavíkurfjall nogāzēm, kā arī dodoties uz Dettifloss ūdenskritumu, kas ir viens no iespaidīgākajiem Eiropā. Savukārt pēc aktīvas dienas dabā patīkama pārmaiņa būs pastaiga pa skaisto Husavikas pilsētu un vietējo ēdienu - sulīgu ziemeļbriežu burgeru un plokkfiskur (treknu tradicionālo zivju biezputru) baudīšana restorānā.

Kruīza cenā iekļauta ekskursija pa Husavikas pilsētas ievērojamākajām vietām.

Otrdiena, 9. jūlijs, Seydisfjordur

No plkst. 8:00-23:00

Seydisfjordur ir Islande tās visepiskākajā veidolā. Nosaukumu pilsētai devis tai pieguļošais iespaidīgais fjords, bet īpašu skaistumu piešķir krāsainās koka ēkas, kas spoguļojas piekrastes ūdeņos. Virs pilsētas slejas sniegotais Bjólfur kalns, kas tā vien aicina doties pa pārgājienu takām neskartas dabas ielokā, kamēr ūdens pasauli vislabāk būs iepazīt izbraucot fjorda ūdeņus ar kajakiem, lai vērotu stāvajās klintīs ligzdojošos jūras putnu barus un piekrastē snaudošos jūras lauvas.

Kruīza cenā iekļautas ekskursijas pa Seydisfjordur ievērojamākajām vietām, kā arī uz skaistākajiem ūdenskritumiem Vestdalur ielejā.

Trešdiena, 10. jūlijs, Djupivogur

No plkst. 7:00-17:00

Mierpilna pilsēta, kas spītīgi pretojas mūsdienu dzīves straujajam ritmam un ir izslavēts Islandes mākslas centrs, kuru par savu mājvietu izvēlējušies daudzi radoši cilvēki. Ievērojamākais šejienes projekts ir 34 olu skulptūras, kas izvietotas piekrastē, lai simbolizētu dažādas vietējo putnu sugas. Tomēr galvenā pilsētas nozare joprojām ir zvejniecība, tādēļ restorānos var baudīt svaigas zivis, kūpinātas foreles un siltu zivju zupu.

Kruīza cenā iekļautas ekskursijas pa Djupivogur pilsētas ievērojamākam vietām, Bondavarda akmeņu krāvuma un Audun's Stone & Mineral muzeja apmeklējums, pārgājiens pa skaistākajām dabas takām, ieskaitot Ulfsey, Melno un citas slavenas pludmales.

Ceturtdiena, 11. jūlijs, Torshavn, Fēru salas

No 12:00-23:00

Episkas ainavas, miglas apvīti kalni, ūdenskritumi, kas no vertikālām klintīm krīt tieši okeānā un zaļojošo fjordu skaistums Tevi sajūsminās Dānijas karalistei piederošajās Fēru salās! Šejienes galvaspilsēta Torshavn ir viena no mazākajām pasaulē un apbur ar astoņpadsmitā gadsimta baznīcām un spilgti krāsotām māju rindām, kā arī nelielu viduslaiku vecpilsētu Reyni, kuras šaurās ieliņas un velēnu jumtiem klātās mājiņas atgādina vēl par vikingu laikiem. Turklāt Fēru salu stāvās klintis piesaista dažādus jūras putnus, kuru rosīgās kolonijas var vērot virsotnēs.

Kruīza cenā iekļauta ekskursija pa Torshavnas pilsētas ievērojamākajām vietām, uz Streymoy Sill vulkānisko veidojumu, Slættaratindur kalnu, Eidi un Funning skatu punktiem, kā arī tradicionālajiem ciematiem.


Piektdiena, 12. jūlijs, diena jūrā

Pēc spraigi pavadītas nedēļas laiks baudīt mierpilnu atpūtu uz kuģa - laiskoties atpūtas zonās, baudīt baseinus un saunas, kā arī izsmalcinātas maltītes restorānos.

Sestdiena, 13. jūlijs, Heimaja, Vestmanna salas

No 8:00-18:00

Vestmanna salas, kas kā klinšaini aisbergi paceļas no viļņiem, ir lielisks piemērs dabas neparastajam spēkam gan radīt, gan iznīcināt. 1973. gadā vulkāna izvirdums gandrīz iznīcināja šejienes pilsētu, vienlaikus piekrastē izveidojot jaunu, skaistu salu mozaīku, ko mūsdienās apdzīvo savvaļas putni un dzīvnieki. Vairāk par liktenīgo dienu var uzzināt Eldheimar muzejā, kurā apskatāmas arī lavas klātās ēkas.

Kruīza cenā iekļautas ekskursijas uz Skansinn fortu, 1973. gada lavas izvirduma lauku un Eldheimar muzeju, kā arī Herjólfsdalur ielejas un Stórhöfði pussalas ievērojamākajām vietām.


Svētdiena, 14. jūlijs Reikjavīka

Plkst. 6:00 no rīta - atgriešanās Reikjavīkas ostā

Ekskluzīva All Inclusive atpūta

Sākot no brīža, kā uzkāpsi uz kruīzu kuģa klāja, Silver Spirit komanda rūpēsies, lai vari baudīt bezrūpīgu, premium līmeņa atpūtu. Kruīza cenā ir iekļauti gan izsmalcināti ēdieni restorānos visa ceļojuma garumā un augstākās kvalitātes alkoholiskie dzērieni, gan dažādas izklaides uz kuģa.

Turklāt galamērķos varēsi apskatīt interesantākās vietas un izbaudīt labākās aktivitātes bez papildu maksas, jo gandrīz katrā ostā ir paredzēta vismaz viena krasta ekskursija, kuras laikā zinoši gidi stāstīs interesantākos faktus par apskates vietām un to vēsturi, palīdzot Tev labāk izprast ceļā sastaptās tautas, kultūras un to tradīcijas.

Tā kā darbinieku un viesu skaita attiecība uz kuģu klāja ir gandrīz viens pret vienu, ceļojuma laikā saņemsi arī ļoti individuālu apkalpošanu, bet Silver Spirit skaistumkopšanas salona un SPA centru meistari, kā arī nodarbības fitnesa centrā Tev palīdzēs sevi uzturēt labākajā formā.

Izsmalcinātas kajītes

Silver Spirit kuģu kajītes atgādina plašus, elegantus viesnīcu apartamentus, no kuru panorāmas logiem paveras brīnišķīgs skats uz jūru un piekrastes ainavām, bet privātajās terasēs var baudīt romantiskus saulrietus.

Daudzām kajītēm ir personīgās terases, bet no visām - paveras skats uz okeānu. Tam klāt nāk individuāla apkalpošana, izsmalcinātas, dažādu tradicionālo un starptautisko virtuvju iedvesmotas maltītes, plašas atpūtas telpas un ērti bāri, kur risināt sarunas un veidot jaunas draudzības. Savukārt, ja būs dienas, kad vēlēsies atpūsties no citu kruīza viesu sabiedrības, maltītes var servēt arī Tavā kajītē.

Kruīza izmaksas

Kruīza izmaksas atkarīgas no izvēlētās kajītes kategorijas un servisa līmeņa.

Kruīza cenas: sākot no 5500 EUR/personai.

Kruīza cenā iekļauts:

Kruīzu cenā nav iekļauts:

Dodies aizraujošā kruīzā ar elegantu kuģi!

Ja esi nolēmis iepazīt Islandi un Fēru salas ceļojumā ar Silver Spirit kruīzu kuģi, sazinies ar mūsu ceļojumu konsultantu un mēs palīdzēsim noorganizēt Tavu ceļojumu.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.