Katrs otrais klients novērtē Vanilla Travel ar 10!

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Tūrisma ziņas / Katrs otrais klients novērtē Vanilla Travel ar 10!

Katrs otrais klients novērtē Vanilla Travel ar 10!

Katrs otrais klients novērtē Vanilla Travel ar 10!

Tuvāks vai tālāks, gadiem izsapņots vai pilnīgi spontāns, laiskāks vai spraigāks - katrs ceļojums ir īpašs. Un katrs ceļojums ir svarīgākais ceļojums pasaulē. Gan Tev, kurš ceļā vēl tikai dosies. Gan mums, kas no sirds rūpējas, lai Tavs ceļojums būtu izdevies. 

Varbūt tieši tādēļ, ka tik aizrautīgi un atbildīgi darām savu darbu, Vanilla Travel klientu aptaujā katrs otrais mūsu veikumu novērtēja ar desmit, bet 93% aptaujāto klientu iespēju ieteikt mūs citiem novērtēja ar 8 vai vairāk punktiem.

Ko par mums saka klienti?

Aptaujas laikā par mūsu darbu un kolēģiem dzirdējām daudz pozitīvu atsauksmju un labu vārdu. Te daži no tiem.

«Neticu atsauksmēm internetā, ticu, ja man Vanilla Travel konsultants pasaka. Vanilla Travel zina, ko citi klienti ir teikuši, vai paši pārbaudījuši»

“Piedāvā variantus dažādiem komforta līmeņiem, un klāt arī izanalizētu rekomendāciju ar katra varianta plusiem un mīnusiem.”

“Spēj izprast klienta vēlmes. Ir atvērti un prot uzklausīt”.

“Līdz detaļām izplānots un labi sabalansēts ceļojums”.

Tomēr neviens nav ideāls un arī mums vēl ir uz ko tiekties. Te daži no mūsu klientu ieteikumiem, ko ņemsim vērā un centīsimies ieviest dzīvē, lai nākamajā mūsu klientu aptaujā dzirdētu vēl vairāk labu vārdu.

Ko klienti vēlas lai darām vēl labāk?

Jau esam papildinājuši Vanilla Travel mājas lapu ar jauniem, mūsu speciālistu izstrādātiem atpūtas ceļojumu piedāvājumiem uz Rimini un Sardīniju (Itālijā), kā arī Halkidiki (Grieķijā).

Aktīvi strādājam pie tā, lai Vanilla Travel mājas lapā būtu pēc iespējas vairāk praktiska un iedvesmojoša satura. Turpināsim radīt arvien jaunus, noderīgus rakstus, lai Tev palīdzētu orientēties plašajā galamērķu un ceļojumu klāstā.

Apzināmies, ka uzmanības vienmēr var būt vairāk un dalīties ar informāciju mums patīk, tādēļ ņemsim šo ieteikumu vērā un strādāsim pie tā, lai sadzirdētu viens otru vēl labāk.

Kādēļ izvēlēties Vanilla Travel?

Ja vēl neesam pazīstami, priecāsimies iepazīties! Vanilla Travel ir viena no Latvijas vadošajām ceļojumu aģentūrām ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi tūrisma nozarē. Apvienojam zinošu un sertificētu speciālistu komandu, kas regulāri paši dodas pārbaudīt dažādu galamērķu un viesnīcu piedāvātos pakalpojumus, lai varētu Tev ieteikt labākos. 

Gadu gaitā esam uzkrājuši gan daudz priekpilnu un pozitīvu ceļojumu pieredzi, gan ieguvuši rūdījumu lielākās un mazākās krīzēs, kas ļauj mums efektīvi palīdzēt saviem klientiem jebkurā situācijā. 

Vai tas ir ģimenes numurs kūrorta viesnīcā, vai unikāls piedzīvojums otrā pasaules malā – parūpēsimies, lai Tavs ceļojums atbilstu Tavām vēlmēm un piepildītu pat trakākos sapņus!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.