Vasaras ceļojumu izpārdošana - 2024!

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Aktuāli ceļošanai / Vasaras ceļojumu izpārdošana - 2024!

Vasaras ceļojumu izpārdošana - 2024!

Vasaras ceļojumu izpārdošana - 2024!

Ieplāno savu nākamās vasaras ceļojumu jau laicīgi! Rezervē atpūtas ceļojumus uz populārākajiem galamērķiem ar īpaši izdevīgiem nosacījumiem.

Pērc agrāk, maksā mazāk, ceļo izdevīgāk!

Tavai izvēlei: 15 saulaini galamērķi Turcijā, Grieķijā, Bulgārijā, Kiprā, Gruzijā, Spānijā un Itālijā!

Grieķija

Grieķija ceļotājus vilina ar savas antīkās vēstures liecībām un gleznainām pludmalēm dažādās jūrās izkaisītajās piekrastes salās. Katra Grieķijas sala ir unikāla ar savu šarmu, arhitektūru, dabas skatiem un apskates objektiem, kas bieži apvīti ar sengrieķu mitoloģijas leģendām.

Vasaras sezonas ceļojumu iepriekšpārdošana uz Grieķijas kūrortiem:

Turcija

Četru jūru ieskautā Turcija ar savu saulaino vasaras klimatu, daudzveidīgo dabu un plašajām atpūtas iespējām visa vecuma ceļotājiem ir viens no populārākajiem ceļojumu galamērķiem pasaulē. Savukārt, Antālijas kūrortzona, kas stiepjas gar siltās Vidusjūras piekrasti, ir īpaši iemīļota tieši pludmales atpūtnieku vidū. Tā ietver sevī slaveno Alānijas kūrortpilsētu, jauko Sidi, mūsdienīgo Beleku, populāro Kemeru, kā arī daudzas mazas pilsētiņas, no kurām katra ir ar savu īpatnējo šarmu.

Vasaras sezonas ceļojumu iepriekšpārdošana uz Turcijas kūrotiem:

Kipra

Vidusjūras ieskautā, saulainā Kipra un tās populārās kūrortpilsētas Ayia Napa un Pafosa ir daudzu ceļotāju iecienīta izvēle. Zilas lagūnas, zeltainas klintis, līkumoti ceļi caur kalnu masīviem un mežiem, banānu plantācijas un vīnogulāju lauki liks katra ceļotāja sirdij pukstēt straujāk. Kipra ir mītu un leģendu zeme, jo tieši šeit ir dzimusi Afrodīte, tādēļ dievu un dieviešu ietekme uz salas jūtama visur – gan veikalu un restorānu nosaukumos, gan apskates objektos.

Vasaras sezonas ceļojumu iepriekšpārdošana uz Kipras kūrotiem:

Bulgārija

Tāpat kā citas Balkānu pussalas valstis, Bulgārija sevī apvieno austrumu un rietumu kultūras, kas atspoguļojas tās ēdienos, arhitektūrā un reliģijā. Vislabāk iepazīt Bulgārijas vēsturi un krāšņo dabu, kā arī baudīt pludmales atpūtu varēsi populārajos Melnās jūras kūrortos, kuros nodrošināts viss nepieciešamais pilnvērtīgām brīvdienām.

Vasaras sezonas ceļojumu iepriekšpārdošana uz Bulgārijas kūrotiem:

Itālija

Pludmaļu paradīze Itālija priecē ar brīnišķīgām piekrastes ainavām un pasaules slavenību iecienītiem grezniem kūrortiem, kas pastāv līdzās vienkāršiem itāļu ciematiņiem un izslavētajai itāļu tradicionālajai virtuvei.

Vasaras sezonas ceļojumu iepriekšpārdošana uz Itālijas kūrortiem:

Spānija

Spānija lepojas ar savu eleganto arhitektūru un saulainajām pludmalēm, kā arī brīnišķīgajiem botāniskajiem dārziem un dabas parkiem, kuros acis priecē skati uz klinšainiem kalniem, vulkāniskām ainavām un zaļām ielejām.

Vasaras sezonas ceļojumu iepriekšpārdošana uz Spānijas kūrortiem:

Melnkalne

Balkānu pērle Melnkalne sevī apvieno burvīgas viduslaiku pilsētiņas, saulainas Adrijas jūras pludmales, Durmitoru kalnu ainavas un pirmatnējās dabas skaistumu. Mazās valsts ziemeļos ceļotājus priecē dzidri kalnu ezeri un augsti kalni ar dziļiem kanjoniem, bet dienvidos - brīnišķīgas smilšu un oļu pludmales, kurās baudīt karsto sauli un silto jūru.

Vasaras sezonas ceļojumu iepriekšpārdošana uz Melnkalnes kūrortiem:

Gruzija

Gruzija pārsteidz ne tikai ar savu dienvidu šarmu, bet arī ar vietējo iedzīvotāju izslavēto viesmīlību, gardo virtuvi un brīnišķīgajiem vīniem. Varenie Kaukāza kalni, zaļie meži, slavenie Boržomi minerālūdens avoti un Melnās jūras pludmales apvienojumā ar seniem arhitektūras pieminekļiem, bagātu vēsturi un kultūru nodrošina visu nepieciešamo iespaidiem bagātai atpūtai.

Vasaras sezonas ceļojumu iepriekšpārdošana uz Gruzijas kūrortiem:

Plāno ceļojumu droši!

Rezervējot ceļojumus ar čarterreisiem, ir pieejams papildu pakalpojums, kas nodrošinās:

Iespējams iegādāties arī ceļojumu apdrošināšanu, kurā t. sk. iekļauta arī nedošanās ceļojumā dēļ saslimšanas ar COVID-19 vai dēļ COVID-19 testa, kam pozitīvs rezultāts, izdevumi par COVID-19 ārstēšanu un atrašanos karantīnā.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.