Atpūtas ceļojums uz Madeiru

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Madeiru

Atpūtas ceļojums uz Madeiru

Atpūtas ceļojums uz Madeiru

Madeiras salu arhipelāga galvenais lepnums ir brīnišķīgās dabas ainavas, ko veido ziedošas ielejas un kalni, skarbas klintis un elpu aizraujoši ūdenskritumi, kā arī spilgti zilā jūra un daudzveidīgās pludmales. Ceļotājus šurp vilina arī krāšņie ikgadējie karnevāli un festivāli - ziedu festivāls maijā, uguņošanas pasākumi jūnijā, bet vasaras beigās madeirieši aicina pie sevis uz pašgatavotā vīna degustācijām. Turklāt, Madeiras ziemas nav aukstas, bet vasaras nav karstas, tādēļ to apmeklēt ir patīkami jebkurā gadalaikā.

Kam iesakām ceļojumu uz Madeiru?

Madeira ir īsta paradīze visu vecumu aktīvās atpūtas cienītājiem, jo tās klinšainie krasti, zaļie kalni, ūdenskritumi un dabas parki piedāvā plašas pārgājienu, velo maršrutu un džipu ekskursiju iespējas, taču te patiks arī tiem ceļotājiem, kas vēlas izbaudīt pludmaļu dažādību. Sākot no oļainiem līcīšiem un klinšainām lagūnām līdz pat zeltainu smilšu pludmalēm – šeit katrai dienai varēsi izvēlēties citu atpūtas vietu. 

Turklāt, galvaspilsēta Funšala un citas salas pilsētas piedāvā īstu portugāļu arhitektūras un kultūras baudījumu gan vecpilsētās, gan muzejos. Bet pēc aktīvi pavadītas dienas būs patīkami veldzēties dabiskos vulkāniskajos baseinos vai baudīt gardu maltīti restorānā ar tradicionālajiem ēdieniem un slaveno Madeiras vīnu.

Savukārt, bērnus Madeirā iepriecinās vaļu un delfīnu vērošanas kruīzi, kā arī brīnišķīgi skaistā daba un, protams, viesnīcu baseini un pludmales. Īpašs piedzīvojums būs arī pārvietošanās trošu vagoniņos, kas šeit ir ierasta lieta.

Ko apskatīt Madeirā?

Funšala

Madeiras arhipelāga galvaspilsēta, ko ieskauj klinšaina piekraste un Atlantijas okeāns. Izbaudi portugāļu arhitektūras šarmu, muzejus, krāsaino durvju kolorītu vecpilsētā un iepirkšanos rosīgajā tirdziņā, kā arī fantastiskus panorāmas skatus braucot trošu vagoniņā!

Seixal pludmale

Viena no biežāk fotografētājām Madeiras pludmalēm. Tās smalkās, tumši brūnās smiltis apvienojumā ar zilo okeāna ūdeni smaragdzaļo pakalnu piekājē veido brīnišķīgas ainavas, bet nelielā piestātne aiztur lielākos okeāna viļņus. Netālu atrodas arī Porto Moniz dabiskie, vulkāniskie baseini.

Madeiras botāniskais dārzs

Krāšņu ziedu ornamentu veidots parks, no kura paveras brīnišķīgs panorāmas skats uz Funšalas pilsētu. Šeit krāsaini kontrasti mijas ar harmoniskiem dārziem un koku alejām, ko papildina eksotisku putnu kolekcija.

Santana pilsēta

Šarmanta pilsētiņa, kas slavena ar savām unikālajām, trīsstūra formas akmens mājiņām, kuras būvētas 16.gadsimtā. Vieta, kur iepazīt portugāļu vēsturi, kultūru un tradīcijas, kā arī sākumpunkts dažādām dabas takām.

Rocha Navio dabas rezervāts

Ūdenskritumi, kas no klintīm ieplūst tieši Atlantijas okeānā, gleznainas oļu pludmales un iespaidīgi panorāmas skati no trošu vagoniņa augstumiem – viss nepieciešamais skarbās Madeiras dabas baudījumam!

Ceļojums uz Madeiru ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Porto Moniz dabiskie baseini

Vulkāniskas lavas veidoti, dabiski baseini, kuros veldzēties atspirdzinošajā Atlantijas okeāna ūdenī, vienlaikus baudot piekrastes dabas skatus. Mazākajiem peldētājiem – bērnu baseins, bet sausākām aktivitātēm – rotaļu laukums.

Madeiras akvārijs

Neliels akvārijs, kas ierīkots sena forta rekonstruētā ēkā. Te var ne tikai apskatīt zemūdens pasauli tuvplānā, bet arī ienirt tajā ar akvalangu un drošā vidē peldēt kopā ar rajām, haizivīm un murēnām.

Madeiras akvaparks

Palmu ieskauts akvaparks, kurā visa ģimene var baudīt ūdens priekus zem Madeiras siltās saules. Peldbaseini, ūdens slidkalniņi visiem vecumiem, slinkā upe, ūdens parks mazākajiem bērniem un daudz citu atrakciju, kurās pavadīt jautriem mirkļiem piepildītu dienu.

Labākais laiks ceļojumam uz Madeiru

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Madeirā ir no jūlija līdz oktobrim. Šajos mēnešos klimats ir silts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un pludmales atpūta ir mazāk svarīga, tad labākie mēneši ceļojumam uz Madeiru būs maijs, jūnijs un novembris, kad laika apstākļi ir mēreni silti.

Noderīga informācija ceļotājiem

Interesanti fakti par Madeiru

Izvēlies profesionāli organizētu ceļojumu uz Madeiru!

Esam atpūtas ceļojuma eksperti ar vairāk kā 25 gados uzkrātu pieredzi un zināšanām, kā arī pārbaudītiem partneriem visos pasaulē populārākajos ceļojumu galamērķos.

Uzzini par Vanilla Travel piedāvājumu atpūtas ceļojumiem uz Madeiru.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.