Atpūtas ceļojums uz Malagu

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Malagu

Atpūtas ceļojums uz Malagu

Atpūtas ceļojums uz Malagu

Malaga ir saulaina Spānijas piekrastes pilsēta slavenajā Costa del Sol reģionā. Īpaši iecienīta, pateicoties tās zeltaino smilšu pludmalēm, siltajai Vidusjūrai un kvalitatīvajām viesnīcām. Malaga lepojas arī ar savu seno vēsturi. Tajā savijusies dažādu kultūru ietekme – fēniksiešu, romiešu, arābu un, protams, karstasinīgo spāņu, kuras neatņemama sastāvdaļa ir flamenko šovi, kā arī tradicionālie vīni un tapas restorānos.

Kam iesakām ceļojumu uz Malagu?

Malaga ir viena no senākajām Eiropas pilsētām, kurā viduslaiku cietokšņi, greznas katedrāles un krāšņi botāniskie dārzi mijās ar izsmalcinātām mākslas galerijām, kolorītu ielu mākslu un modes preču veikaliem. Asāku izjūtu cienītājiem iesakām izstaigāt dziļās Nerja pazemes alu sistēmas un doties pastaigā pa slaveno Caminito del Rey taku, kas vijas 100 metru augstumā gar stāvajām El Chorro kanjona sienām, bet mākslas mīļotāji noteikti gūs baudījumu acīm un dvēselei apmeklējot Picasso un Carmen Thyssen muzejus, kuros skatāmi slavenu mākslinieku darbi. Un tam visam pāri - iespēja ik dienu tvert siltās Malagas saules starus daudzajās zeltainu smilšu pludmalēs Vidusjūras kūrortos un baudīt malagiešu vīnu un tapas tradicionālajos restorānos.

Malaga patiks arī ģimenēm, kas ceļo ar bērniem, jo daudzas viesnīcas šeit piedāvā bērnu baseinus ar slidkalniņiem, rotaļu laukumus un izklaidējošas animācijas turpat viesnīcas teritorijā. Bērniem atpūtu krāsaināku padarīs arī ūdens prieki Malagas akvaparkos, delfīnu šovi delfinārijā un zemūdens pasaules skaistums milzu akvārijā.

Ko apskatīt Malagā?

Alcazaba cietoksnis

Atrodas Gibralfaro  kalna piekājē un apvieno sevī romiešu, arābu un renesanses kultūru ietekmi dažādos Malagas vēstures posmos. Seno atmosfēru vislabāk varēs izjust, apstaigājot senā cietokšņa mūrus, pasēžot amfiteātrī un baudot panorāmas skatus uz pilsētu.

Malagueta pludmale

Gara pilsētas pludmale, kas sasniedzama īsā pastaigā pa promenādi no Malagas ostas. Lieliska vieta, kur baudīt Andalūzijas sauli un peldes siltajā Vidusjūrā, bet noslēgumā – mierīgu pasēdēšanu kādā no tuvējiem restorāniem vai kafejnīcām.

Histórico La Concepción botāniskais dārzs

Vieta, kur iepazīt dažādu pasaules augu bagātību un veltīt laiku mierīgai pastaigai svaigā gaisā. Šeit varēsi aplūkot aizvēsturiskus augus un orhideju audzes, izstaigāt kukaiņēdāju augu siltumnīcu, kā arī iepazīt kaktusu, palmu un Āfrikas augu daudzveidību.

Nerja alas

Alus sistēma, kas stiepjas 5 km garumā zem zemes. Šeit apskatāmi seni stalaktīti, stalagmīti, dabiski veidojušās kolonnas, spirāles, kā arī paleolīta laikmeta cilvēku atstātie zīmējumi, bet vienā no tās lielākajām zālēm, kas dabiski izveidojusies amfiteātra formā, regulāri notiek koncerti.

Caminito del Rey

Pasākums vienīgi drosmīgajiem – taka, ko mēdz dēvēt par pasaulē bīstamāko, jo tā vijas 100 metrus virs upes gar stāvajām El Chorro kanjona sienām un pāri šauriem tiltiņiem. Šī nervus kutinošā ceļa pieveikšanai nepieciešamas 4 līdz 5 stundas.

Ceļojums uz Malagu ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Sea Life Benalmádena

Parādi bērniem zemūdens pasauli, izejot cauri akvāriju tunelim ar haizivīm, apskatot eksotiskas zivis un aizvēsturiskā Plesiozaura skeletu, kā arī uzzinot, kā ir pieskarties dažādiem jūras iemītniekiem.

Aqualand akvaparks

Liels akvaparks, kurā pavadīt saulainu dienu kopā ar bērniem, laižoties lejā pa ūdens slidkalniņiem, peldoties siltos baseinos un mācoties sērfot speciālā viļņu atrakcijā.

Selwo Marina delfinārijs

Lieliska iespēja bērniem ne tikai vērot delfīnu šovus, bet arī pašiem komunicēt gan ar šiem inteliģentajiem dzīvniekiem, gan pingvīniem un jūras lauvām. Tā būs aizraujoša pieredze, ko atcerēties vēl ilgi!

Selwo Aventura Estepona

Parks, kurā ne vien iespējams apskatīt dažādus Āfrikas dzīvniekus, bet arī doties safari braucienā, ķert adrenalīnu zip line trasēs, lēkāt pa batutiem, šaut ar loku un pastaigātes pa 65 metrus garu un 15 metrus augstu iekaramo tiltu.

Labākais laiks ceļojumam uz Malagu

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Malagā ir no jūnija līdz septembrim. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši salas iepazīšanai būs maijs un oktobris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti. Šajos mēnešos būs zemākas arī ceļojuma izmaksas.

Noderīga informācija ceļotājiem

Interesanti fakti par Malagu

Izvēlies profesionāli organizētu ceļojumu uz Malagu!

Esam atpūtas ceļojuma eksperti ar vairāk kā 25 gados uzkrātu pieredzi un zināšanām, kā arī pārbaudītiem partneriem visos pasaulē populārākajos ceļojumu galamērķos.

Uzzini par Vanilla Travel piedāvājumu atpūtas ceļojumiem uz Malagu.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.