Atpūta Malagas kūrortos 2021

Saturs

Malaga ir saulaina Spānijas piekrastes pilsēta slavenajā Costa del Sol reģionā. Īpaši iecienīta, pateicoties tās zeltaino smilšu pludmalēm, siltajai Vidusjūrai un kvalitatīvajām viesnīcām. Malaga lepojas arī ar savu seno vēsturi. Tajā savijusies dažādu kultūru ietekme – fēniksiešu, romiešu, arābu un, protams, karstasinīgo spāņu, kuras neatņemama sastāvdaļa ir flamenko šovi, kā arī tradicionālie vīni un tapas restorānos.

Informācija drošam ceļojumam uz Malagu 2021

Ieceļošana Malagā

Ieceļojot Spānijā, pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma ir jāuzrāda ES Digitālais Covid sertifikāts, kas apliecina ES dalībvalstī izsniegtu apliecinājumu par:

 • negatīvu PCR testu, ņemot paraugus iepriekšējo 72 stundu laikā līdz ierašanās brīdim Spānijā, vai negatīvu antigēnu testu, ņemot paraugus iepriekšējo 48 stundu laikā līdz ierašanās brīdim Spānijā. Ar Eiropas Komisijas apstiprināto ātrās noteikšanas testu sarakstu varat iepazīties šeit.
 • pabeigtu Covid-19 vakcinācijas kursu, pēc kura veikšanas ir pagājušas 14 dienas (vakcinācijai jābūt veiktai ar Eiropas Zāļu aģentūrā atzītām vakcīnām), vai;
 • izslimotu Covid-19, kas apliecina, ka personai nav jāievēro pašizolācija.

Bērniem, kas ir jaunāki par 12 gadiem, nav jāveic antigēnu vai molekulārais tests.

SVARĪGI!  Sertifikātu iespējams iegūt mājas lapā https://covid19sertifikats.lv un sertifikātu papīra formātā (drukātu) jāņem līdzi dodoties ceļojumā. 

Veselības veidlapa

Ielidojot valstī jāaizpilda ieceļošanas veidlapa. Pēc veidlapas iesniegšanas jūs saņemsiet QR kodu, kas jums būs jāuzrāda gan iekāpšanas laikā, gan pēc ierašanās Spānijā veselības kontrolē.

Noteikumi Malagas viesnīcās

 • Atsevišķās viesnīcās iespējams ierodoties reģistrēties viesnīcas online aplikācijā, tādējādi saīsinot reģistratūrā pavadīto laiku.
 • Maltītes restorānos un bāros pasniedz un servē apkalpotāji.
 • Pie ieejas viesnīcā var tikt mērīta apmeklētāju ķermeņa temperatūra.
 • Sauļošanās gultas pludmalēs un pie baseina izvietotas ievērojot 1.5 metra attālumu.
 • Pēc iespējas jāievēro 2 m distance starp citiem viesnīcas viesiem un personālu.
 • Viesnīcu telpas un koplietošanas priekšmeti tiek regulāri dezinficēti, lai nodrošinātu maksimālu viesu drošību. 

Vai Malagā jālieto sejas maskas?

Malagā personām, kas vecākas par 6 gadiem, maskas jālieto visās slēgtajās sabiedriskajās vietās (telpās, transportā).

Kā rīkoties, ja pirms lidojuma uz Latviju saņemts pozitīvs Covid – 19 testa rezultāts?

Būs jāpaliek Malagā pašizolācijā uz vismaz 10 dienām. Atgriezties Latvijā varēs, kad būs saņemts apstiprinājums no vietējā ārsta, ka apkārtējiem vairs nepastāv risks inficēties ar Covid – 19. Šajā gadījumā uzturēšanos viesnīcā un atpakaļceļa izdevumus apmaksā pats ceļotājs vai apdrošināšanas kompānija, ja ir noformēta ceļojuma veselības apdrošināšana, kura ietver Covid – 19 saslimšanas risku. Spānijas valdība nepieciešamības gadījumā apmaksās ārstēšanos valsts slimnīcā (ES pilsoņiem).

Ar visiem aktuālajiem noteikumiem par atgriešanos Latvijā var iepazīties šeit.

Kam iesakām ceļojumu uz Malagu?

Malaga ir viena no senākajām Eiropas pilsētām, kurā viduslaiku cietokšņi, greznas katedrāles un krāšņi botāniskie dārzi mijās ar izsmalcinātām mākslas galerijām, kolorītu ielu mākslu un modes preču veikaliem. Asāku izjūtu cienītājiem iesakām izstaigāt dziļās Nerja pazemes alu sistēmas un doties pastaigā pa slaveno Caminito del Rey taku, kas vijas 100 metru augstumā gar stāvajām El Chorro kanjona sienām, bet mākslas mīļotāji noteikti gūs baudījumu acīm un dvēselei apmeklējot Picasso un Carmen Thyssen muzejus, kuros skatāmi slavenu mākslinieku darbi. Un tam visam pāri – iespēja ik dienu tvert siltās Malagas saules starus daudzajās zeltainu smilšu pludmalēs Vidusjūras kūrortos un baudīt malagiešu vīnu un tapas tradicionālajos restorānos.

Malaga patiks arī ģimenēm, kas ceļo ar bērniem, jo daudzas viesnīcas šeit piedāvā bērnu baseinus ar slidkalniņiem, rotaļu laukumus un izklaidējošas animācijas turpat viesnīcas teritorijā. Bērniem atpūtu krāsaināku padarīs arī ūdens prieki Malagas akvaparkos, delfīnu šovi delfinārijā un zemūdens pasaules skaistums milzu akvārijā.

Ko apskatīt Malagā?

Alcazaba cietoksnis

Atrodas Gibralfaro  kalna piekājē un apvieno sevī romiešu, arābu un renesanses kultūru ietekmi dažādos Malagas vēstures posmos. Seno atmosfēru vislabāk varēs izjust, apstaigājot senā cietokšņa mūrus, pasēžot amfiteātrī un baudot panorāmas skatus uz pilsētu.

Malagueta pludmale

Gara pilsētas pludmale, kas sasniedzama īsā pastaigā pa promenādi no Malagas ostas. Lieliska vieta, kur baudīt Andalūzijas sauli un peldes siltajā Vidusjūrā, bet noslēgumā – mierīgu pasēdēšanu kādā no tuvējiem restorāniem vai kafejnīcām.

Histórico La Concepción botāniskais dārzs

Vieta, kur iepazīt dažādu pasaules augu bagātību un veltīt laiku mierīgai pastaigai svaigā gaisā. Šeit varēsi aplūkot aizvēsturiskus augus un orhideju audzes, izstaigāt kukaiņēdāju augu siltumnīcu, kā arī iepazīt kaktusu, palmu un Āfrikas augu daudzveidību.

Nerja alas

Alus sistēma, kas stiepjas 5 km garumā zem zemes. Šeit apskatāmi seni stalaktīti, stalagmīti, dabiski veidojušās kolonnas, spirāles, kā arī paleolīta laikmeta cilvēku atstātie zīmējumi, bet vienā no tās lielākajām zālēm, kas dabiski izveidojusies amfiteātra formā, regulāri notiek koncerti.

Caminito del Rey

Pasākums vienīgi drosmīgajiem – taka, ko mēdz dēvēt par pasaulē bīstamāko, jo tā vijas 100 metrus virs upes gar stāvajām El Chorro kanjona sienām un pāri šauriem tiltiņiem. Šī nervus kutinošā ceļa pieveikšanai nepieciešamas 4 līdz 5 stundas.

Ceļojums uz Malagu ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Sea Life Benalmádena

Parādi bērniem zemūdens pasauli, izejot cauri akvāriju tunelim ar haizivīm, apskatot eksotiskas zivis un aizvēsturiskā Plesiozaura skeletu, kā arī uzzinot, kā ir pieskarties dažādiem jūras iemītniekiem.

Aqualand akvaparks

Liels akvaparks, kurā pavadīt saulainu dienu kopā ar bērniem, laižoties lejā pa ūdens slidkalniņiem, peldoties siltos baseinos un mācoties sērfot speciālā viļņu atrakcijā.

Selwo Marina delfinārijs

Lieliska iespēja bērniem ne tikai vērot delfīnu šovus, bet arī pašiem komunicēt gan ar šiem inteliģentajiem dzīvniekiem, gan pingvīniem un jūras lauvām. Tā būs aizraujoša pieredze, ko atcerēties vēl ilgi!

Tivoli World atrakciju parks

Krāsainas, jautras atrakcijas un karuseļi visai ģimenei, kas izvietoti starp zaļiem dārziem un atvēsinošām strūklakām, kā arī tematiski restorāni un kafejnīcas, kurās baudīt atspirdzinošus ēdienus un dzērienus pilnvērtīgai atpūtai.

Labākais laiks ceļojumam uz Malagu

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Malagā ir no jūnija līdz septembrim. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši salas iepazīšanai būs maijs un oktobris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti. Šajos mēnešos būs zemākas arī ceļojuma izmaksas.

Noderīga informācija ceļotājiem

 • Oficiālā valoda: spāņu
 • Reliģiskā piederība: katoļu
 • Spriegums tīklā: 230V
 • Naudas vienība: eiro
 • Laika josla: Central European Summer Time (-1 h)

Interesanti fakti par Malagu

 • Malaga, iespējams, ir viena no pasaules senākajām pilsētām. To dibinājuši fēniksieši vēl 770 gadus pirms mūsu ēras.  Pilsētas sākotnējais nosaukums bija Malaka, kas nozīmē “fabrika”.
 • Šajā Andalūzijas pilsētā dzimuši tādi pasaulslaveni mākslinieki kā Pablo Pikaso, kura dzimtā māja pašlaik darbojas kā Pikaso muzejs, kā arī aktieris Antonio Banderass.
 • Larios iela ir elegantākā gājēju iela Malagā, kurā atrodas gan restorāni un veikali, kā arī no šīs ielas ērti aiziet uz daudziem pilsētas apskates objektiem.
 • Malagas vēsturiskajā centrā atrodas arheoloģiskie izrakumi un pieminekļi vēl no seno fēniksiešu, romiešu, arābu un kristiešu laikiem 3000 gadu garumā.

Personalizēts atpūtas ceļojums uz Malagu

Ceļojumiem uz Malagu piedāvājam katra klienta vēlmēm pielāgotas personalizētas individuālo ceļojumu programmas.

Personalizēta Individuāla ceļojumu programma ir pakalpojums, kurā iekļauts:
– konsultācija par klienta vēlmēm atbilstoša ceļojuma iespējām;
– ceļojuma plāna un programmas izveidošana;
– ceļojuma rezervēšana un organizēšana;
– atbalsts ceļojuma laikā.
Rezultātā saņemsiet tieši jūsu vēlmēm atbilstošu, individuālu ceļojumu uz Malagu, ietaupot savu laiku plānošanas procesā, kā arī drošību par vērtīgu ieguldījumu un profesionālu atbalstu ceļojuma laikā. 

Esam atpūtas ceļojuma eksperti ar vairāk kā 25 gados uzkrātu pieredzi un zināšanām, kā arī pārbaudītiem partneriem visos pasaulē populārākajos ceļojumu galamērķos.

Uzzini par tieši Tev piemērota atpūtas ceļojuma iespējām uz Malagu.

Uzzini par ceļojumu jaunumiem pirms citiem!

Izdevīgi piedāvājumi, iedvesma un padomi veiksmīgam ceļojumam. Piesakies un saņem e-pastā!

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!