Atpūtas ceļojums uz Meksiku

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Meksiku

Atpūtas ceļojums uz Meksiku

Atpūtas ceļojums uz Meksiku

Meksika lepojas ar savu trīs tūkstošus gadu ilgo vēsturi, kurā pēdas atstājušas senās acteku, maiju un olmeku civilizācijas. Šeit atrodas antīkas indiāņu pilsētas, milzīgas piramīdas un koloniālo laiku dārgumi, kā arī unikāli krāšņa daba, ko papildina skati uz grandioziem vulkāniem. Un tam visam klāt – brīnišķīgās Kankūnas pludmales, kas atzītas kā vienas no labākajām pasaulē, un tropiskās dabas krāšņums!

Kam iesakām ceļojumu uz Meksiku?

Eksotiskā Meksika ir ideāls galamērķis tiem ceļotājiem, kas vēlas baudīt spilgtiem iespaidiem bagātu atpūtu caurvītu ar Latīņamerikas kultūras burvību. Te patiks romantiķiem, kas ceļo ar savu otro pusīti, jautrām draugu kompānijām, kā arī ģimenēm ar bērniem. 

Meksika ir ne vien seno acteku un maiju kultūras šūpulis, bet priecē arī ar tropiskās dabas krāšņumu, lieliskām Karību jūras pludmalēm, kolorītām pilsētām un visā pasaulē izslavēto meksikāņu virtuvi, kas ceļojumu uz Meksiku padarīs arī par īstu garšas un smaržas piedzīvojumu. Turklāt, suvenīru bodītēs nopērkamie sudraba izstrādājumi ar indiāņu nacionālajiem motīviem, paklāji, pončo, sombrero un tradicionāli krāsainās maskas vai figūriņas no koka atgādinās par Meksikas šarmu arī tad, kad jau būsiet atpakaļ mājās.

Ja atpūtu Meksikā vēlaties pavadīt All Inclusive noskaņās, iesakām doties uz slaveno Kankūnas kūrortpilsētu. Šeit pieejamas mūsdienīgas pludmales viesnīcas ar plašiem numuriem, SPA zonām, daudzveidīgiem restorāniem un izklaižu programmām. Ģimenes ar bērniem īpaši novērtēs viesnīcu bērnu klubus un rotaļu laukumus, kā arī siltos baseinus ar slidkalniņiem. Kankūna piedāvā arī aizraujošus ūdens atrakciju parkus, delfīnu šovus un citas atrakcijas, kas patiks gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Ko apskatīt Meksikā?

Teotihuacan

Arheoloģisks komplekss ziemeļos no Meksikas pilsētas, kurā atrodas senajā Mezoamerikas laikmetā radītā Nāves ieleja. Tā savieno Spārnotās Čūskas templi ar Mēness un Saules piramīdām, no kuru virsotnēm paveras fantastisks panorāmas skats uz apkārtni.

Kankūnas pludmales

Kankūnas pilsēta lepojas ar brīnišķīgām balto smilšu pludmalēm, gar kurām izvietoti kūrorti un viesnīcas.  Šeit var baudīt gan karsto Meksikas sauli un nodoties ūdens priekiem, gan doties piekrastes kruīzos un iepazīt zemūdens pasauli snorkelējot un nirstot.

Puebla

Puebla jeb “Eņģeļu pilsēta” ir viena no skaistākajām koloniālā laika pilsētām Meksikā, kas izvietota grandiozā Popokatepetlu vulkāna pakājē. Tā slavena ar talavera stila keramiku, rokdarbiem, greznām baznīcām un kapellām. Šeit perfekti savijas vēsture, meksikāņu tradīcijas, kultūra, dabas skaistums un moderni mūsdienīgais.

Ezers Ik-Kil

Noslēpumains ezers, kas slēpjas starp ideāli apaļām klints sienām, ko sedz zaļi vīteņaugi. Daudzi no tiem sniedzas līdz pat ūdens virsmai, piešķirot ezeram dramatisku izskatu. Peldi šajā 30 metru dziļajā ezerā var ērti apvienot ar īsa brauciena attālumā esošās Kukulkāna piramīdas jeb “akmens kalendāra” apskati, kas atzīts par vienu no 7 jaunajiem pasaules brīnumiem.

Kankūnas zemūdens muzejs

Unikāls muzejs, kuru var iepazīt vienīgi atrodoties ūdenī – snorkelējot, nirstot vai braucot ar laivu, kurai ir stikla dibens. Šeit ūdens dzīlēs izvietotas trīs galerijas ar 500 dabiska lieluma skulptūrām un priekšmetiem. Muzeja mērķis ir piedāvāt alternatīvu niršanas entuziastiem, novirzot tos no apdraudētajiem koraļļu rifiem, kā arī sniegt vēl nebijušu zemūdens pieredzi.

Ceļojums uz Meksiku ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Ventura Park

Atrakcijām bagāts parks visu vecumu ceļotājiem! Šeit var baudīt ūdens priekus akvaparkā, satikt delfīnus, laisties pa gaisu zip-line trasēs un sacensties ātrumā kartingā. Bet tie, kam šādas aktivitātes šķiet par traku, var mierīgi atpūsties blakus esošajā pludmalē.

Croco Cun Zoo

Interaktīvs zooloģiskais dārzs, kura apmeklētāji var ne tikai apskatīt, bet arī pabarot un aptaustīt vai pat paturēt rokās čūskas, krokodilus, mērkaķus, papagaiļus un citus eksotiskus dzīvniekus. Lieliskām atmiņām un unikālām fotogrāfijām!

Xcaret

Eko-arheoloģiskais parks, kurā var gan vizināties pazemes upēs, gan iepazīt meksikāņu kultūru vairāk kā 50 dažādās atrakcijās. Šeit apskatāmi gan milzu akvāriji, eksotiski putni, salas ar jaguāriem un tauriņu paviljons, gan tematiski šovi, kas attēlo seno maiju un acteku dzīvi un tradīcijas.

Labākais laiks ceļojumam uz Meksiku

Ceļojums uz Meksiku

Meksikai ir raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums. Būtiska nozīme ir arī Meksikas reģionam, kurā plānots apmesties, jo laikapstākļi būtiski atšķiras.

Sausā sezona ir no decembra līdz aprīlim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai.

Lietus sezona ir no maija līdz novembrim, kad vērojami nokrišņi, kas netraucē Meksiku iepazīt ekskursijās. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Noderīga informācija ceļotājiem

Interesanti fakti par Meksiku

Izvēlies profesionāli organizētu ceļojumu uz Meksiku!

Esam atpūtas ceļojuma eksperti ar vairāk kā 25 gados uzkrātu pieredzi un zināšanām, kā arī pārbaudītiem partneriem visos pasaulē populārākajos ceļojumu galamērķos.

Uzzini par Vanilla Travel piedāvājumu atpūtas ceļojumiem uz Meksiku.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.