Atpūtas ceļojums uz Melnkalni

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Melnkalni

Atpūtas ceļojums uz Melnkalni

Atpūtas ceļojums uz Melnkalni

Balkānu pērle Melnkalne sevī apvieno burvīgas viduslaiku pilsētiņas, saulainas Adrijas jūras pludmales, Durmitoru kalnu ainavas un pirmatnējās dabas skaistumu. Mazās valsts ziemeļos ceļotājus priecē dzidri kalnu ezeri un augsti kalni ar dziļiem kanjoniem, bet dienvidos - brīnišķīgas smilšu un oļu pludmales, kurās baudīt karsto sauli un silto jūru.

Kam iesakām ceļojumu uz Melnkalni?

Melnkalne būs lieliska izvēle tiem ceļotājiem, kuri vēlas baudīt gan mierīgu atpūtu pludmalēs, gan veltīt laiku senu pilsētu apskatei un aktīvām pastaigām dabas parkos. Dienvidu piekrastes pilsētas Kotora, Budva un Tivata piedāvā izjust viduslaiku vecpilsētu šarmu, brīnišķīgas piekrastes ainavas un atpūtu labiekārtotās pludmalēs, bet ziemeļos esošie dabas rezervāti ir bagāti ar pārgājienu un velo maršrutiem, kas vijas gar kalniem, ezeriem, upēm un plašiem līdzenumiem.

Tā kā Melnkalnes vecpilsētas un daudzas dabas takas ir ērti izstaigājamas arī mazajiem ceļotājiem, varēsiet apskatīt interesantākos apskates objektus arī tad, ja līdzi būs bērni. Turklāt, mazos ceļotājus var iepriecināt arī ar ūdens priekiem bagātu dienu Budvas pilsētas akvaparkā.

Ko apskatīt Melnkalnē?

Kotora

Senā Kotora ir lieliski saglabājusies viduslaiku pilsētiņa, ko no vienas puses ietver augsti kalni, bet no otras – Kotoras līcis. Izstaigā šaurās vecpilsētas ieliņas, sajūti senatnes auru mazajos veikaliņos, antikvariātos un muzejos, kā arī noteikti ielūkojies vēsturiskajā Saint Tryphon katedrālē!

Mogren pludmale

ceļojums uz Melnkalni

Viena no populārākajām pludmalēm UNESCO Pasaules mantojumā iekļautajā Budvas pilsētā. Interesanta ar to, ka veidota no divām mazākām pludmalēm, kas abas savienotas ar tuneli, bet no rosīgās vecpilsētas to atdala klintis.

Ostrog klosteris

ceļojums uz Melnkalni

Unikāls, klintī iebūvēts pareizticīgo klosteris, kas sadalīts divās daļās – augšējais un apakšējais klosteris. Dodoties pastaigā no vienas senās celtnes uz otru, paveras brīnišķīgi panorāmas skati uz Bjelopavlići līdzenumu.

Durmitor nacionālais parks

Durmitoru kalnu dabas rezervāts, kurā duss 18 seno ledāju radītie ezeri, kā arī cauri vijas dziļākais Eiropas kanjons ar klinšu sienām 1000 m augstumā un tajā plūstošo Taras upi. Rezervātam piekļāvusies Zabljak pilsētiņa, no kuras ērti doties dabas taku pārgājienos un raftinga braucienos.

Skadar ezers

Lielākais ezers Dienvideiropā, ko visērtāk iepazīt, dodoties braucienā ar kuģīti vai kajakiem. Ezers priecē ar fantastiskiem skatiem, kā arī ir īsta paradīze putnu vērotājiem, jo tajā savu mājvietu atradušas ap 270 putnu sugu.

Ceļojums uz Melnkalni ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Budvas akvaparks

ceļojums uz Melnkalni

Sauļošanās terases, neskaitāmi baseini, plaša ūdens slidkalniņu izvēle un vairāk kā 50 atrakcijas bērniem apvienojumā ar lieliskiem skatiem uz Budvas pilsētu, zilo Adrijas jūru un Melnkalnes kalniem.

Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Melnkalnes kūrortos

Šī mazā valsts ir pievilcīgs galamērķis dažāda budžeta ceļotājiem, jo te pieejamas gan ekonomiskas viesnīcas un apartamenti, gan augsta līmeņa kūrorti un villas. Tomēr, izvēloties viesnīcu, jāņem vērā, ka lielākoties Melnaklnes piekrasti veido oļu pludmales, bet smilšu pludmales atrodas tikai tās dienvidu pusē, kas var būt būtisks faktors, ceļojot ar maziem bērniem.

Lai tavas brīvdienas būtu izdevušās, esam atlasījuši labākās pludmales viesnīcas Melnkalnes kūrortos, ņemot vērā izdevīgāko cenu un kvalitātes attiecību, kā arī mūsu klientu atsauksmes. Ieskaties un izvēlies sev piemērotāko!

Labākais laiks ceļojumam uz Melnkalni

ceļojums uz Melnkalni

Noderīga informācija ceļotājiem

Interesanti fakti par Melnkalni

Izdevīgākie ceļojumi uz Melnkalni

Ceļojumu piedāvājumus un labākās cenas atpūtai Melnkalnes kūrortos apskatiet šeit!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.