Atpūtas ceļojums uz Peloponesu

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Peloponesu

Atpūtas ceļojums uz Peloponesu

Atpūtas ceļojums uz Peloponesu

Grieķijas pussala Peloponesa ir viens no autentiskākajiem Grieķijas reģioniem, jo to praktiski nav skāruši svešzemju iebrucēji. Tādēļ tajā vislabāk saglabājušās dažādas vēstures liecības un tradīcijas. Baudi atpūtu Peloponesas galvaspilsētā Patras, iepazīsti Olimpisko spēļu rašanās vietu – pilsētu Olimpiju vai ļaujies grieķu ciemata šarmam Niforeikā.  Noteikti vērts doties ar kuģīti arī uz kādu no blakus esošajām salām – Zakintu vai Kefaloniju.

Čarterlidojumi no Rīgas uz Peloponesas kūrortiem notiek līdz 19. septembris.

Kam iesakām ceļojumu uz Peloponesu?

Uz Peloponesas pussalu iesakām doties tiem pāriem un ģimenēm ar bērniem, kas meklē mierīgu pludmales atpūtu prom no lielpilsētas kņadas, jo šeit viesnīcas atrodas tālu no pilsētu centriem, īstos Grieķijas laukos, kur var netraucēti baudīt mieru, kilometriem garas smalko smilšu pludmales un gleznainus līcīšus.

Atpūtu Peloponesas kūrortos papildinās ekskursijas uz seniem, antīkās mitoloģijas apvītiem apskates objektiem, izbraucieniem ar kajakiem pa piekrasti un izklaidējošas tūres uz olīvu audzētāju dārziem.

Bērnus Peloponesā visvairāk iepriecinās saulainās pludmales un siltie viesnīcu baseini. Papildus ūdens priekus visa ģimene varēs baudīt arī kādā no lielākajiem Peloponesas akvaparkiem - Korintas pilsētā vai Loutra Killinis reģionā.

Atpūtu Peloponesas kūrortos papildinās ekskursijas uz seniem, antīkās mitoloģijas apvītiem apskates objektiem, izbraucieniem ar kajakiem pa piekrasti un izklaidējošas tūres uz olīvu audzētāju dārziem. Peloponesa ir bagāta arī ar termālajiem avotiem, kuru dziednieciskajam spēkam var ļauties relaksējošās SPA procedūrās.

Ko apskatīt Peloponesā?

Lielais Epidauru amfiteātris

Viens no perfektākajiem grieķu amfiteātriem simetrijas un akustikas ziņā! Senajā Grieķijā tajā notika muzikāli pasākumi, kā arī dramatiski uzvedumi par godu grieķu medicīnas dievam Asklepijam, kura svētnīca atrodas turpat blakus. Uzbūvēts 4. gadsimtā p.m.ē. spēja uzņemt līdz pat 14 000 skatītāju.

Senās Mikēnas

Dodies atpakaļ 3500 gadu senā pagātnē un apmeklē vienu no galvenajiem senās grieķu civilizācijas centriem, kura vēsturi caurvij fakti, sengrieķu mīti un leģendas. Apstaigā senās pilsētas mūrus, izstaigā tuneļus un kapenes, kā arī uzini vairāk par Mikēnu vēsturi muzejā.

Simos pludmale

Baudi dzidri zilo jūru un baltas, mīkstas smiltis vienā no labākajām Grieķijas pludmalēm, ko ieskauj zaļi meži un līdz pat 10 metriem augstas kāpas. Pateicoties šīs pludmales dabiskajam skaistumam, iegūsi gan baudījumu acīm, gan lieliskas fotogrāfijas savam albumam.

Korintas kanāls

Peloponēze ceļojums

Unikāls, cilvēku radīts kanāls, kas atdala Peloponesas pussalu no kontinentālās Grieķijas. Senāk kalpojis kā jūras ceļš no Korintas līča uz Egejas jūru. Mūsdienās ar saviem iespaidīgajiem skatiem priecē ceļotājus no visas pasaules. Īsa brauciena attālumā no šī kanāla atrodas arī senās Korintas pilsētas iespaidīgie tempļi, kuros sajust antīkās Grieķijas atmosfēru.

Diros alu komplekss

Sajūties kā pazemes katedrālē šajā – vienā no ievērojamākajiem Grieķijas dabas veidojumiem! Iespaidīgi un dramatiski stalaktīti un stalagmīti, kas izveidojušies pirms miljons gadiem un glabā sevī aizvēsturisku dzīvnieku fosīlijas. Izjūti senatnes maģisko elpu, dodoties ar laivu pa pazemes ezeriem un kanāliem, lai iepazītu dabas pazemes tuneļus.

Ceļojums uz Peloponesu ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Olympia Aqua Park

Īsts ūdens un Peloponesas saules piedzīvojums tematiskajā ūdens atrakciju parkā: dažāda augstuma ūdens slidkalniņi, plaša baseinu izvēle, tuneļu labirinti, raftings un ūdens tornis ar drošām atrakcijām arī pašiem mazākajiem atpūtniekiem.

Piemērotākais laiks ceļojumam uz Peloponesu

Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Peloponesas kūrortos

Peloponesā nav neviena rajona, ko varētu saukt par "kūrorta centru" un viesnīcas šeit atrodas īstos Grieķijas laukos, galvenokārt, pussalas ziemeļos un ziemeļrietumos, tādēļ te patiks tiem ceļotājiem, kas vēlas netraucēti baudīt mieru autentiskā vidē un atpūsties kilometriem garās smalko smilšu pludmalēs un gleznainos līcīšos.

Lai tavas brīvdienas būtu izdevušās, esam atlasījuši labākās pludmales viesnīcas Peloponesas kūrortos, ņemot vērā izdevīgāko cenu un kvalitātes attiecību, kā arī mūsu klientu atsauksmes. Ieskaties un izvēlies sev piemērotāko!

Noderīga informācija ceļojumam uz Peloponesu

Interesanti fakti par Peloponesu

Izdevīgākie ceļojumi uz Peloponesu

Ceļojumu piedāvājumus un labākās cenas atpūtai Peloponesas kūrortos apskatiet šeit!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.