Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Peloponesas kūrortos

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Mēs iesakām / Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Peloponesas kūrortos

Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Peloponesas kūrortos

Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Peloponesas kūrortos

Pagaidām salīdzinoši maz ceļotāju zina par Peloponesas pludmaļu skaistumu un dabu - viesnīcu šeit ir mazāk nekā citos Grieķijas reģionos, jo masu tūrisms te vēl nav iepazīts. Peloponesā nav neviena rajona, ko varētu saukt par "kūrorta centru" un viesnīcas šeit atrodas īstos Grieķijas laukos, galvenokārt, pussalas ziemeļos un ziemeļrietumos, tādēļ te patiks tiem ceļotājiem, kas vēlas netraucēti baudīt mieru autentiskā vidē un atpūsties kilometriem garās smalko smilšu pludmalēs un gleznainos līcīšos.

Peloponēsā var izvēlēties gan nelielu, mājīgu viesnīcu, gan apmesties premium līmeņa viesnīcu kompleksā ar All Inclusive servisu.

Lielākā daļa Peloponesas viesnīcu sniedz arī SPA pakalpojumus, kas palīdzēs relaksēties un atslēgties no ikdienas rūpēm, tomēr te nav daudz tādu viesnīcu, kuru teritorijā būtu ūdenslidkalniņi, tādēļ ūdens atrakcijas ar bērniem vislabāk būs baudīt akvaparkā.

Atpūtu Peloponesā papildinās ekskursijas uz senām un ievērojamām apskates vietām, kurp doties var gan pievienojoties ekskursiju grupām, gan individuāli - apbraukājot pussalu ar īrētu auto.

Lai palīdzētu tev izvēlēties sev piemērotāko viesnīcu Peloponesā, esam atlasījuši Top viesnīcas, ņemot vērā labāko cenu un kvalitātes attiecību, kā arī mūsu klientu atsauksmes.

Viesnīcas atpūtai ģimenēm ar bērniem

Aldemar Olympian Village 5*

Viesnīca atrodas jūras krastā pie garas smilšu pludmales. Ļoti plaša teritorija, kopīga divām Aldemar viesnīcām “Royal Olympian” un “Olympian Village Beach Resort” un viesnīcas viesi var izmantot visu kompleksa teritoriju un pakalpojumus tajā. Daudzveidīgs numuru fonds gan lieluma, gan noformējuma, gan izvietojuma ziņā. Viesnīcas teritorijā atrodas kvalitatīvs Thalasso & SPA centrs, vairāki baseini, veikali, ūdenskalniņš. Ir bērnu klubs un spēļu laukumi. Tiek organizētas izklaides programmas gan dienās, gan vakaros. Viesnīca piemērota atpūtai ģimenēm.


Grecotel Olympia Oasis & Aqua Park 5*

Viena no kompleksa “Olympia Riviera Resort” viesnīcām. Ar plašu teritoriju, daudzveidīgām atpūtas iespējām gan pieaugušajiem, gan bērniem. Teritorijā ir bāri un restorāni, trīs lieli baseini, bērnu baseins un akvaparks, SPA un Talassoterapijas centrs. Viesnīcā tiek organizēti izklaides pasākumi. 2 km garajai pludmalei ir piešķirts Zilais karogs. Ikviens var atrast sev piemērotu vietu atpūtai, ir gan aktīvās atpūtas zonas, gan klusās un mierīgās.


Viesnīcas romantiskai atpūtai

Pavlina Beach 4*

Mājīga un neliela viesnīca jūras krastā pie smilšu-oļu pludmales. 4 km attālumā no viesnīcas atrodas Kato-Ahajas pilsētiņa, kurā ir daudz veikalu un kafejnīcu. Teritorijā ir restorāns, bārs, pieaugušo un bērnu baseins, rotaļu laukums bērniem. Viesnīcā tiek organizēti izklaides pasākumi viesiem.


Almira Hotel Arkoudi 3*

Jauna un moderna viesnīca, kura ir īpaši piemērota mierīgas pludmales atpūtas cienītājiem. Viesnīca atrodas pie Arkudi ciema. Pie viesnīcas ir plaša smilšu pludmale un tai piešķirts zilais karogs. Viesnīcā ir bāri, baseins, sauna, trenažieru zāle un ir pieejama velosipēdu noma.


Poseidon Palace 4*

Moderna viesnīca ar attīstītu infrastruktūru un mājīgu teritoriju. Atrodas unikālā vietā, no kuras iespējams ērti apceļot visus interesantākos Peloponesas tūrisma objektus. Viesnīca atrodas jūras krastā, taču tur nav pludmale.


Viesnīcas premium līmeņa atpūtai

Grecotel Casa Marron All Inclusive Resort 4*

Viesnīca jūras krastā pie smilšu-oļu pludmales ar plašu un apzaļumotu teritoriju. Viesnīcā ir plašas izklaides iespējas un daudzveidīgs atpūtas pasākumu klāsts. Viesnīcas teritorijā ir veikali, 3 baseini, ūdenskalniņi, bāri, kafejnīcas, restorāns. Viesnīca ir īpaši piemērota ģimenes atpūtai kopā ar bērniem.


Barcelo Hydra Beach Resort 5*

Moderna viesnīca ar plašu un apzaļumotu teritoriju, attīstītu infrastruktūru, daudzveidīgu ēdināšanu un trīs smilšu pludmalēm. Pārdomāta vide atpūtai un kvalitatīvs serviss. Restorāni, bāri, SPA centrs, pieaugušo un bērnu baseins, ūdens sporta veidi pludmalē, tenisa korti, velosipēdu noma, bērnu klubs un izklaides pasākumi.


Izdevīgākie ceļojumi uz Peloponesu

Ceļojumu piedāvājumus un labākās cenas atpūtai Peloponesas kūrortos apskatiet šeit!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.