Atpūtas ceļojums uz Seišelu salām

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Seišelu salām

Atpūtas ceļojums uz Seišelu salām

Atpūtas ceļojums uz Seišelu salām

Seišelu salas pārsteidz ar brīniškīgu dabu un tiek dēvētas par tropu paradīzi. Mazā valstiņa atrodas blakus ekvatoram, Indijas okeānā un sastāv no vairāk kā 115 salām, kuras ceļotājus piesaista gan ar pasaules skaistākajām pludmalēm, gan ar zaļajiem tropu mežiem, kuros mājo eksotiski dzīvnieki un atrodami reti augi. 

Kam iesakām ceļojumu uz Seišelu salām?

Elegantas viesnīcas, unikālu granīta klinšu un kokosriekstu palmu ieskautas balto smilšu pludmales pie dzidrā Indijas okeāna, krāšņi koraļļu rifi un lieliski laika apstākļi visu gadu ir galvenie iemesli, kādēļ Seišelu salas ir iecienīta izvēle romantiskas divvientulības baudīšanai medusmēneša un kāzu ceļojumos, kā arī mierpilnai atpūtai ģimenēm ar bērniem.

Lielākās un ceļotāju iecienītākās salas ir Mahé, Praslin un La Digue, jo tajās atrodas daudzi premium līmeņa kūroti ar privātajām villām un baseiniem, SPA zonām, relaksējošām jogas nodarbībām un izsmalcinātiem restorāniem. Visvairāk laika Seišelu salās atpūtnieki parasti pavada pie siltā okeāna, baudot tropiskās saules starus pasaules skaistākajās pludmalēs. Aktīvākiem brīžiem var nodoties snorkelēšanai, niršanai, sērfošanai, burāšanai, kā arī makšķerēšanai, jo salu piekraste un atoli ir bagāti ar zivīm. Dabu vislabāk varēs iepazīt izejot garākā pastaigā pa kādu no krāšņajiem dabas rezervātiem vai braucienā ar bagijiem, bet skaistākos mirkļus iemūžināt - privātā fotosesijā.

Bērnus Seišelu salās visvairāk pārsteigs tropiskā daba, palmu ieskautās pūderbaltās pludmales un siltais okeāna ūdens. Daudzas no pludmalēm ir pietiekami seklas, lai bērni tajās varētu droši plunčāties, jo tās ieskauj rifi, kas aizsargā no atklātā okeāna ietekmes. Piedzīvojums būs arī brauciens ar jahtu uz kādu no mazākajām salām kaimiņos vai viegla pastaiga pa dabas takām.

Ko apskatīt Seišelu salās?

La Digue sala

Ceturtā lielākā arhipelāga sala un īsta paradīze dabas, kā arī tradicionālās kultūras cienītājiem. Žilbinoši baltas pludmales smiltis, unikālas formas granīta klintis un dzidrā Indijas okeāna zilgme ir viss nepieciešamais romantiskai un eksotiskai atpūtai. Populārākie pārvietošanās līdzekļi šeit ir velosipēdi un vēršu pajūgi, bet iecienītākie apskates objekti – vaniļas plantācijas un veca kopras fabrika.

Anse Lazio pludmale

Viena no Praslinas salas populārākajām pludmalēm. Tā sasniedzama vienīgi pārejot pāri nelielam kalnam, taču skats, kas paveras, ir tā vērts. Granīta akmeņu ieskautā kristālbaltu smilšu pludmale saplūst ar dzidro Indijas okeānu, bet takamaka koki un kokosriekstu palmas sniedz ēnu no tropiskās Seišelu salu saules.

Morne Seychellois nacionālais parks

Lielākais Seišelu salu nacionālais parks, kas aizņem 20% no Mahé salas un ir īsta paradīze dabas un pārgājienu mīļotājiem. Šeit atrodas kalnu grēda, kas nosaukta tās 905 metrus augstās virsotnes vārdā – Morne Seychellois. Dabas takas aizsākas Danzil ciematā, vijas garām tējas plantācijām un paver brīnišķīgus skatus uz salu un galvaspilsētu Viktoriju.

Galvaspilsēta Viktorija

Seišelu salu galvaspilsēta Viktorija ir mazākā pasaulē, atrodas Mahé salā un kalpo kā vienīgā šīs valsts osta. Pilsētu ērti var izstaigāt ar kājām mazāk kā vienas dienas laikā. Ceļotāji īpaši iecienījuši tās krāšņo botānisko dārzu, vietējo tirdziņu, koloniālās ēkas Brīvības skvērā un pulksteņa torni, kas atgādinu mazu Londonas Big Bena versiju.

Ceļojums uz Seišelu salām ar bērniem – atrakcijas, ko iesakām

Curieuse sala

Lieliska alternatīva zooloģiskajam dārzam – sala, uz kuras brīvā dabā dzīvo gigantiski bruņurupuči. Turklāt, izņemot Praslinu, šī ir vienīgā sala, uz kuras dabā aug unikālās coco de mer palmas, kuru lapotnē aug unikālas formas augļi. Pavadiet laiku, kopīgi iepazīstot eksotisko dabu un dzīvniekus!

Labākais laiks ceļojumam uz Seišelu salām

Seišelu salām raksturīgas divas izteiktas sezonas – sausā sezona un lietus sezona. Lai arī laikapstākļi vienmēr ir tropiski karsti, atšķiras nokrišņu daudzums.

Sausā sezona ir no maija līdz septembrim, kad nokrišņu tikpat kā nav un laikapstākļi ir ideāli piemēroti pludmales atpūtai, tomēr jāņem vērā, ka šajā laikā okeānā var būt spēcīgi viļņi un peldēšanās var būt bīstama.

Lietus sezona ir no oktobra līdz aprīlim, kad pēcpusdienās un vakaros vērojami nokrišņi. Šis ir arī laiks, kad ir mazāk tūristu un izdevīgākas ceļojumu cenas.

Noderīga informācija ceļotājiem

Interesanti fakti par Seišelu salām

Izvēlies profesionāli organizētu ceļojumu uz Seišelu salām!

Esam atpūtas ceļojuma eksperti ar vairāk kā 25 gados uzkrātu pieredzi un zināšanām, kā arī pārbaudītiem partneriem visos pasaulē populārākajos ceļojumu galamērķos.

Uzzini par Vanilla Travel piedāvājumu atpūtas ceļojumiem uz Seišelu salām.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.