Atpūtas ceļojumi uz Grankanāriju

Labākie atpūtas ceļojumu piedāvājumi uz Grankanāriju

Visi ceļojumi uz Grankanāriju

Pēdējā brīža ceļojumi uz​ Grankanāriju

Labākie ceļojumi uz Grankanāriju līdz €700 personai

Premium ceļojumi uz Grankanāriju

Izdevīgākais datums ceļojumam

Cenas norādītas par vienu pieaugušo. Spied uz datuma, lai apskatītu piedāvājumus.

Par galamērķi

Ko apskatīt Grankanārijā?

Grankanārijā mūžīgā vasara un saule valda 320 dienas gadā, padarot to par ideālu atpūtas ceļojumu galamērķi visos gadalaikos! Kaut arī Grankanārija ir trešā lielākā sala Kanāriju arhipelāgā, no tās viena gala līdz otram var aizbraukt aptuveni stundas laikā, tādejādi to ir ērti iepazīt patstāvīgi. Grankanāriju dēvē par miniatūru kontinentu, jo tās dažādais reljefs padara salas ziemeļu un dienvidu klimatu atšķirīgu. Siltā klimata dēļ kūrorti ir izvietoti dienvidu daļā. Šeit arī atrodamas skaistākās pludmales – Maspalomas, Las Canteras, Playa del Inglés un citas. Salas galvaspilsētu Las Palmas mēdz dēvēt par “shopping” cienītāju ceļotāju paradīzi, jo veikalos šeit ir ļoti pievilcīgas cenas.

Atpūties Grankanārijas Atlantijas okeāna pludmalēs, iepazīsti tās kolorītās pilsētas un krāšņo dabu gan ceļojot kopā ar savu otro pusīti vai draugu kompānijā, gan ļaujoties bagātīgajam tematisko parku piedāvājumam kopā ar bērniem!

Maspalomas kāpas

Iespaidīgas smilšu kāpas, kas plešas 400 hektāru plašumā. Viens no labākajiem veidiem, kā tās izbaudīt, ir izjāde kamieļa mugurā, kuras laikā sajutīsies kā Āfrikas tuksnesī.

Playa de las Canteras

Viena no labākajām piepilsētu pludmalēm Eiropā, kurā silti laikapstākļi valda visu gadu. Turklāt, no atklātā okeāna to norobežo rifs, kas bēguma laikā padara šo vietu par ideālu snorkelēšanai. Ērti sasniedzama no Las Palmas pilsētas.

Las Palmas

Kanāriju salu arhipelāga lielākā pilsēta, kur koncentrēti daudzi interesanti apskates objekti, tai skaitā māja – muzejs, kur Kolumbs apmeties pirms ceļa uz Jauno Pasauli, Calle Triana – galvenā iela ar veikaliem, restorāniem un kafejnīcām, kā arī krāšņs botāniskais dārzs.

Roque Nublo klints

Grankanārijas augstākā virsotne – vulkāniska klints, kas savulaik bijis svēts piemineklis, pie kura aborigēni atstājuši ziedojumus saules dievam. Kaut pati ir tikai 67 metrus augsta, klints virsotne sniedzas 1813 m virs jūras līmeņa. Skaidros laikapstākļos no tās iespējams redzēt tālumā esošo Teides kalnu Tenerifē.

Atrakcijas bērniem

Angry Birds tematiskais parks

Slavenās multfilmas tematikā veidots parks Puerto Rico pilsētā ar dažādām aktīvās atpūtas iespējām visai ģimenei – slidkalniņi, šķēršļu joslas, labirinti, futbola laukumi, batuti un klinšu kāpēju sienas.

Sioux City parks

Atrakcija, kas veidota kā maza Amerikas vesterna pilsētiņa, kurā tiek demonstrēti dažādi šovi mežonīgo rietumu stilā – cīņas ar kovbojiem un indiāņiem, zirgu un liellopu dzīšana pa pilsētiņas ielām, kā arī piedāvājumā – zirgu izjādes visiem vecumiem.

Poema del Mar

Moderns milzu akvārijs ar trīs tematiskajām zonām – džungļi, pludmales rifs un okeāna dzīles, kurās apskatāmas ap 350 dažādas ūdens dzīvnieku un zivju sugas.

Palmitos parks

Milzīgs botāniskais dārzs – subtropu ozāze, kurā pastaigāties pa eksotisku augu ieskautiem celiņiem, iepazīt dzīvniekus zoo dārzā, kā arī noskatīties delfīnu šovus delfinārijā.

Labākais laiks ceļojumam uz Grankanāriju

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Grankanārijā ir no aprīļa līdz oktobrim. Šajos mēnešos klimats ir karsts (+26 °C), saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai.

Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši salas iepazīšanai būs no novembra līdz martam (+22 °C), kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti. Pludmales atpūtai šajā periodā labāk izvēlēties Grankanārijas dienvidus, kur klimats ir siltāks.

Noderīga informācija ceļotājiem

  • Oficiālā valoda: spāņu
  • Reliģiskā piederība: katoļu
  • Spriegums tīklā: 220 V
  • Laika josla: Western European Standard Time (-2 st.)
  • Naudas vienība: eiro

Interesanti fakti par Grankanāriju

  • Kanāriju salu un Grankanārijas nosaukums nav radies par godu košajiem kanārijputniņiem, kā varētu domāt. “Canariae Insulae” no latīņu valodas tulkojas kā “suņu sala”. Pastāv dažādas versijas, kādēļ radies tieši šāds nosaukums. Viena no tām – Kanāriju salu pirmatklājēji to krastos redzējuši daudz lielus suņus.
  • Pateicoties dabas un klimata dažādībai dažādos salas reģionos – kalni, klintis un kanjoni vienā pusē, bet līdzenumi, smilšu kāpas un pludmales – otrā, Grankanārija bieži tiek dēvēta par miniatūru kontinentu.
  • Banāni Grankanārijā ir tik populārs auglis, ka no tā tiek gatavots pat īpašs liķieris, kas var kalpot par lielisku, saldu suvenīru mājiniekiem.
  • Karnevālā, kas katru gadu tiek rīkots galvaspilsētā Las Palmas, notiek arī suņu karnevāla konkurss, kurā gan saimnieki, gan dzīvnieki izrāda savus kostīmus.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!