Atpūtas ceļojumi uz Spāniju

Labākie atpūtas ceļojumu piedāvājumi uz Spāniju

Visi ceļojumi uz Spāniju

Pēdējā brīža ceļojumi uz​ Spāniju

Labākie ceļojumi uz Spāniju līdz €700 personai

Premium ceļojumi uz Spāniju

Izdevīgākais datums ceļojumam

Visi
no Rīgas
no Tallinas
no Viļņas
Visi
5*
4*
3*
2*
Cenas norādītas par vienu pieaugušo. Spied uz datuma, lai apskatītu piedāvājumus.
Neatradām ceļojumus, kas atbilst norādītajām vēlmēm. Izvēlieties citu izlidošanas pilsētu vai viesnīcas komforta līmeni.

Izdevīgi pēdējā brīža piedāvājumi

9. augustā
no Tallinas
7 dienas
no €889.00 personai
6. augustā
no Tallinas
7 dienas
no €3235.00 personai

Par galamērķi

Ko apskatīt Spānijā?

Spānija ir slavena ar zeltaino smilšu pludmalēm Barselonas piekrastē, saulainajās Baleāru salās un vienmēr siltajās Kanāriju salās, skaisto arhitektūru, kā arī brīnišķīgajiem botāniskajiem dārziem un parkiem, kuros dabas takas vijas gan gar augstiem kalniem un klintīm, gan gar līdzeniem upju krastiem. Tiem, kuri vēlas redzēt arī Spānijas naktsdzīvi, noteikti ir jāizbauda kāda ballīte pludmales klubos un bāros, bet seno spāņu kultūras šarmu var sajust vecpilsētās un mazākos ciematiņos.

Spānija ir lieliska izvēle gan ceļojumam ar savu otro pusīti vai draugu lokā, gan ģimenēm ar bērniem, jo šeit ikviens sev var atrast interesantu nodarbi.

 

Grankanārija

Kanāriju sala, kur mūžīgā vasara un saule valda 320 dienas gadā, padarot to par ideālu atpūtas ceļojumu galamērķi visos gadalaikos! Grankanāriju dēvē arī par miniatūru kontinentu, jo tās dažādais reljefs padara salas ziemeļu un dienvidu klimatu atšķirīgu. Ceļotājus šeit pievelk lieliskās pludmales, daudzpusīgā daba, vēsturiskās apskates vietas un galvaspilsētas Las Palmas rosīgā nakts dzīve.

Tenerife

Atrodas Atlantijas okeānā pie Āfrikas krastiem, tuvu ekvatoram, tāpēc tai raksturīgi silti laikapstākļi, kas ļauj peldēties okeānā un sauļoties jebkurā gadalaikā. Teides kalna virsotne, dabas takas, zaļas palmas un botāniskie dārzi, skaistas pludmales un aizraujošas izklaides ikvienam ceļotājam – to visu piedāvā šī viesmīlīgā Kanāriju sala!

Maljorka

Spānijas sala, kas priecē gan ar saules pielietām, zeltainām smilšu pludmalēm kūrortos, gan klinšu ieskautiem līcīšiem un lagūnām citviet piekrastē. Vēstures mīļotāji novērtēs vēsturiskās ēkas – krāšņo La Seu katedrāli, baznīcas, klosterus un pilis, bet dabas cienītāji – simtiem kilometru garās dabas takas, kas vijas caur mežiem, kalniem un gar Vidusjūras piekrasti.

Menorka

Lai arī Menorka ir Maljorkas kaimiņiene, abas salas ir ļoti atšķirīgas. Menorka ir klusāka, mierīgāka, ar mazāk tūristiem. Tās daba tiek aizsargāta kā UNESCO Biosfēras rezervāts, tādejādi uz šīs salas nodrošinot ekoloģiski tīru, autentisku un koptu vidi. Menorkā ceļotājus priecē atpūta gleznainās smilšu pludmalēs, snorkelēšana tirkīzzilajā Vidusjūrā un spāņu vecpilsētu arhitektūras baudījums.

Malaga

Saulaina Spānijas piekrastes pilsēta Costa del Sol reģionā, kas īpaši iecienīta, pateicoties tās zeltaino smilšu pludmalēm, siltajai Vidusjūrai un kvalitatīvajām viesnīcām. Malagas vēsturē savijusies dažādu kultūru ietekme – fēniksiešu, romiešu, arābu un, protams, karstasinīgo spāņu, kuras neatņemama sastāvdaļa ir flamenko šovi, kā arī tradicionālie vīni un tapas restorānos.

Atrakcijas bērniem

Tematiskie parki

Spānija un tās salas ir lieliska izvēle brīvdienām kopā ar bērniem. Varēsiet jautri baudīt ūdenspriekus akvaparkos, iepazīt zemūdens valstību akvārijos un delfinārijos, kā arī baudīt izklaides slavenos tematiskajos parkos.

Labākais laiks ceļojumam uz Spāniju

Pludmales atpūtai piemērotākie un siltākie laikapstākļi Spānijas piekrastē un tās Baleāru salās ir no jūnija līdz septembrim. Šajos mēnešos klimats ir karsts, saulains un ūdens ir ideāli piemērots peldēšanai. Ja vēlies veltīt laiku ekskursijām un karstums šķiet traucējošs, tad labākie mēneši ceļojumam uz šo reģionu būs maijs un oktobris, kad laika apstākļi ir silti, taču ne karsti.

Savukārt, Kanāriju salās – Grankanārijā un Tenerifē saule un siltums valda visu gadu, tādēļ pludmales atpūtu šeit var baudīt jebkurā gadalaikā.

Noderīga informācija ceļotājiem

 • Oficiālā valoda: spāņu
 • Reliģiskā piederība: katoļu
 • Spriegums tīklā: 220 V
 • Laika josla: atkarīga no reģiona
 • Naudas vienība: eiro

Interesanti fakti par Spāniju

 • Līdz pat 1992.gada Olimpiskajām spēlēm Barselonas pilsētai nebija nevienas pludmales. Tās tika mākslīgi izveidotas un pašlaik stiepjas 4.5 km garumā, bet septiņām no tām piešķirts Zilā karoga statuss.
 • Kanāriju salu un Grankanārijas nosaukums nav radies par godu košajiem kanārijputniņiem, kā varētu domāt. “Canariae Insulae” no latīņu valodas tulkojas kā “suņu sala”. Pastāv dažādas versijas, kādēļ radies tieši šāds nosaukums. Viena no tām – Kanāriju salu pirmatklājēji to krastos redzējuši daudz lielus suņus.
 • Lielākā daļa pludmaļu Tenerifē ir mākslīgi veidotas ar šim mērķim speciāli atvestām dzeltenajām smiltīm. Dabiskās pludmales parasti ir ar vulkāniskajām, melnajām smiltīm.
 • Maljorka ir bagāta ne tikai ar gleznainām pludmalēm, bet arī ar neskaitāmām dabas takām (~400 km garumā), pa kurām doties pārgājienos un velo braucienos.
 • Malaga, iespējams, ir viena no pasaules senākajām pilsētām. To dibinājuši fēniksieši vēl 770 gadus pirms mūsu ēras.  Pilsētas sākotnējais nosaukums bija Malaka, kas nozīmē “fabrika”.
 • Pateicoties ekoloģiski tīrajai un dažādajai dabai, Menorkas sala 1993.gadā ieguvusi UNESCO Biosfēras rezervāta statusu.

Saņem ceļojumu jaunumus e-pastā!