Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Turcijas kūrortos

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Mēs iesakām / Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Turcijas kūrortos

Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Turcijas kūrortos

Iesakām! Labākās viesnīcas pludmales atpūtai Turcijas kūrortos

Turcija ir slavena ne vien ar patīkami silto klimatu un brīnišķīgo dabu, bet arī ar pārdomāto tūrisma infrastruktūru, daudzveidīgajām viesnīcām un plašajām izklaižu iespējām, kas sniedz visu nepieciešamo pilnvērtīgai atpūtai gan romantiskiem pāriem un jautrām draugu kompānijām, gan ģimenēm ar lielākiem un mazākiem bērniem.

Daudzām Turcijas viesnīcām ir plašas teritorijas ar zaļiem dārziem un pastaigu celiņiem, kas ved uz labiekārtotām pludmalēm, siltiem baseiniem un gardām maltītēm restorānos. Turklāt bērnus te sajūsminās baseini ar slidkalniņiem turpat viesnīcu teritorijās, rotaļu laukumi un tematiskās aktivitātes.

Speciāli viesnīcu viesiem tiek piedāvātas arī dažādas izklaides programmas un diskotēkas, kā arī nodarbības fitnesa zālēs un ūdens sporta aktivitātes. Un tam visam pāri – slavenais All Inclusive serviss ar bagātīgām maltītēm visas dienas garumā un bezrūpīga atpūta, ko neapgrūtina ikdienas raizes.

Tomēr, rezervējot viesnīcu Turcijā, jāņem vērā, ka viesnīcām ar līdzīgu zvaigznīšu skaitu, servisa līmenis var atšķirties un ne vienmēr atbilst ierastajiem Eiropas standartiem. Tādēļ pirms viesnīcas izvēles ieteicams iepazīties ar tās klientu atsauksmēm un konsultēties ar savu ceļojumu konsultantu, kas palīdzēs piemeklēt atbilstošāko. Jāņem vērā arī, ka maciņam draudzīgākas viesnīcas parasti izvietotas tālāk no pludmales un kūrorta centra, bet viesnīcas, kas atrodas tieši pie pludmales, ir dārgākas, ar lielākām teritorijām un plašāku izklaižu piedāvājumu.

Atpūtu Turcijas kūrortos papildinās arī ekskursijas uz senām un ievērojamām apskates vietām, kurp visērtāk būs doties, pievienojoties ekskursiju grupām.

Lai palīdzētu tev izvēlēties sev piemērotāko viesnīcu Turcijā, esam atlasījuši Top viesnīcas, ņemot vērā labāko cenu un kvalitātes attiecību, kā arī mūsu klientu atsauksmes.

Viesnīcas atpūtai ģimenēm ar bērniem

IC Hotels Green Palace 5*

Viesnīca atrodas pie smilšu un oļu pludmales. Plašas aktīvās atpūtas iespējas – dažādi sporta veidi un nodarbības, boulings, rokdarbu klases. Vakaros priekšnesumi, šovi un diskotēka. Papildus relaksācijai pieejams SPA centrs. Piemērota vide atpūtai ar bērniem – seklāks baseins, ūdens slīdkalniņi, tematiskās aktivitātes un spēles, rotaļu laukums.


Long Beach Resort & Spa 5*

Viesnīca, kas atrodas otrpus ceļam no pludmales. Teritorijā ir galvenais restorāns, vairāki a la carte resorāni un bāri, kā arī vairāki baseini un akvaparks, izklaižu parks pludmalē. Viesiem pieejami plaši numuri, kā arī netraucētai un privātai atpūtai tiek piedāvātas villas. Ideāli piemērota vieta atpūtai ģimenēm.


Cullinan Golf & Resort 5*

Jauna, glauna, 2022.gadā uzcelta pludmales viesnīca Belekā. Viesus priecēs viesnīcas zaļā teritorija, plašie numuri, modernais interjers, SPA centrs un golfa laukums. Plašas izklaides iespējas ģimenēm ar bērniem – bērnu klubi gan mazākajiem viesiem, gan pusaudžiem, rotaļu istaba, kino, rotaļu laukumi un akvaparks ūdens priekiem! Viesnīca piemērota gan romantiskai pāru atpūtai, gan ģimenēm.


Rixos Premium Tekirova 5*

Viesnīca jūras krastā Tekirovā skaistā vietā ar privātu pludmali. Plaša teritorija, kur viesu atpūtai pieejami baseini, SPA centrs, aktīvākai atpūtai – ūdens sports, zemūdens peldēšanas centrs, tenisa korts, trenažieru zāle. Viena no labākajām viesnīcām atpūtai ar bērniem, te ir ļoti liels bērnu klubs, piedzīvojumu parks un akvaparks. Daudzveidīga un kvalitatīva ēdināšana, turklāt ir arī 6 a la carte restorāni, kas izvietoti jūras krastā īpaši veidotā Vidusjūras ieliņā. Piemērota viesnīca atpūtai pāriem un ģimenēm ar bērniem.


Limak Limra Hotel & Resort 5*

Klientu iecinīta viesnīca Kemeras reģionā pie oļu pludmales. Liela un skaista teritorija, kurā ir mājīgi numuri, vairāki baseini un ūdens slidkalniņi, kā arī daudzveidīga ēdināšana. Viesiem pieejams SPA centrs, mini golfs, tenisa korti, kā arī rotaļu laukums, bērnu klubs un izklaidējoši pasākumi.


Viesnīcas romantiskai atpūtai

Akka Alinda 5*

Atpūsties viesnīcā patīk ģimenēm ar maziem bērniem, viesnīcas infrastruktūra pārdomāta un īpaši tam piemērota. Atrodas pie jūras, pie privātas pludmales, tikai 7 km attālumā no Kemeras. Teritorijā ir baseini un bērnu baseins ar ūdens slidkalniņiem, SPA centrs, tenisa korts, ūdens sporta centrs un notiek izklaidējoši pasākumi. Bērnu izklaidei ir rotaļu laukums, rotaļu istaba un bērnu klubs un restorānā atsevišķa daļa piemērota bērniem.


Kirman Hotels Sidera Luxury & Spa 5*

Moderna viesnīca pie smilšu-oļu pludmales ar atsaucīgs personāls. Neliela, apzaļumota teritorija, kurā ir mājīgi numuri, vairāki restorāni un bāri, baseini, dažādas aktivitātes un vakarā notiek izklaidējoši pasākumi. Aktīvai atpūtai pludmalē pieejams ūdens sports. Lieliski piemērota ģimenes atpūtai.


Swandor Hotels & Resorts Topkapi Palace 5*

Grezna viesnīca, kuras interjerā un teritorijā ieturēts sultāna Suleimana Topkapi pils stils. Svaigi atjaunota, jūras krastā pie privātas pludmales ar labu servisa līmeni. Teritorija ar daudz brīvā laika pavadīšanas iespējām – baseini ar ūdens slīdaklniņiem, SPA centrs un trenažieru zāle, tenisa korti un ūdens sports, boulings, futbola laukumi. Ir kvalitatīvs bērnu klubs. Vakaros tiek organizēti izklaidējoši šovi. Grezna viesnīca, kuras interjerā un teritorijā ieturēts sultāna Suleimana Topkapi pils stils. Svaigi atjaunota, jūras krastā pie privātas pludmales ar labu servisa līmeni. Teritorija ar daudz brīvā laika pavadīšanas iespējām – baseini ar ūdens slīdaklniņiem, SPA centrs un trenažieru zāle, tenisa korti un ūdens sports, boulings, futbola laukumi. Ir kvalitatīvs bērnu klubs. Vakaros tiek organizēti izklaidējoši šovi.


Gural Premier Belek 5*

Viesnīca jūras krastā pie plašas smilšu pludmales ar labām viesu atsauksmēm. Plaša apzaļumota teritorija ar daudz krāšņumaugiem. Viesnīcas infrastruktūra pārdomāta tā, lai katrs viesis var atrast sev piemērotu vietu atpūtai. Teritorijā ir klusās zonas un aktīvās. Ir akvaparks, tenisa korti, kas atbilst pasaules standartiem. Īpaši interesanti pasākumi dažāda vecuma bērniem un kvalitatīvs bērnu klubs. Numuri ģimenēm skaisti noformēti un plaši. Lieliski piemērota vieta aktīvai atpūtai.


Viesnīcas premium līmeņa atpūtai

Calista Luxury Resort 5*

Eleganti iekārtota viesnīca Belekā jūras krastā ar privātu pludmali. Viesnīcā ir patīkams serviss ar privātu attieksmi, īpaši veidots dizaineru interjers, plaši numuri, ļoti daudzveidīgas atpūtas iespējas. Ir nodalītas zonas pieaugušo un bērnu atpūtai, vairāki baseini, ūdenskalniņi. Viesnīca piemērota prasīgiem viesiem kvalitatīvai atpūtai.


Gloria Serenity Resort 5*

Eleganta viesnīca pie privātās pludmales Belekā, ietilpst viesnīcu grupā “Gloria Hotels & Resorts”, kas zināma ar augsta līmeņa klientu apkalpošanas servisu. Viesnīcas “Gloria Golf Resort”, “Gloria Verde Resort” un “Gloria Serenity Resort” veido kopīgu kompleksu – tās ir savstarpēji savienotas ar 2,7 km celiņu, kas vijas gar golfa laukumiem pa to 3 reizes dienā bez maksas kursē shuttle bus. Garšīga un daudzveidīga ēdināšana, plaša un kopta pludmale. Teritorijā atklātais baseins ar jūras ūdeni. Augsta līmeņa SPA centrs. Dzīvā mūzika – gan klasiskā, gan modernā. Mierīgai ģimenes atpūtai kopā ar bērniem.


Voyage Belek Golf & Spa 5*

Gaumīga, moderna viesnīca jūras krastā ar privātu pludmali, 2 km attālumā no Belekas centra. Viesnīcā ir daudz restorānu, tajā skaitā tematiskie ar meksikāņu, japāņu, itāļu un turku virtuves ēdieniem. Vairāki baseini, akvaparks. Izklaidei kinozāle, boulings un vakaros dzīvā mūzika viesnīcas bāros, interesantas šovu programmas. Viesnīcas teritorijā ir īpaši atvēlētas vietas tikai pieaugušo atpūtai.


Izdevīgākie ceļojumi uz Turciju

Ceļojumu piedāvājumus un labākās cenas atpūtai Turcijas kūrortos apskatiet šeit!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.