Atpūtas ceļojums uz Ēģipti

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Atpūtas ceļojums uz Ēģipti

Atpūtas ceļojums uz Ēģipti

Atpūtas ceļojums uz Ēģipti

Ēģipte ir seno civilizāciju šūpulis, kas saglabājusi ievērojamus arhitektūras pieminekļus vēl no seno faraonu laikiem. Tās krastus rotā kilometriem garas pludmales, bet jūras dzīles – krāšņi koraļļu rifi. Kontrastu zeme, kurā tradicionālie beduīnu ciemati tuksnesī pastāv līdzās eiropeiskām All Inclusive viesnīcām populārakajos Šarmelšeihas un Hurgadas kūrortos. Atpūta šajos kūrortos - krāšņi koraļļu rifi, austrumnieciska vide, tuksnešu safari, kamieļu izjādes un bērniem piemērotas viesnīcas.

Mūsu tūrisma aģentūra palīdzēs atrast un izvēlēties savu ceļojumu jūsu ģimenes brīvdienām!

Čarterlidojumi no Rīgas uz Ēģiptes kūrortiem notiek no septembra līdz aprīlim.

Kam iesakām atpūtas ceļojumu uz Ēģipti?

Ceļojums uz Ēģipti un atpūta Sarkanās jūras kūrortos patiks gan pāriem, gan draugu kompānijām, gan ģimenēm ar lielākiem un mazākiem bērniem. Vanilla Travel rūpīgi izvēlētās un pārbaudītās kūrortu viesnīcas ir ar plašām teritorijām un tajās ir visi pakalpojumi, kas jūs nodrošinās ar nepieciešamo pilnvērtīgai atpūtai – kavlitātīva ēdināšana, tieša pieeja labiekārtotai mīkstu smilšu pludmalei, baseini, skaisti dārzi, restorāni, izklaižu programmas un diskotēkas, kā arī sporta zāles ar fitnesa nodarbībām speciāli viesnīcas viesiem.

Savukārt, bērnus sajūsminās baseini ar slidkalniņiem viesnīcu teritorijās, rotaļu laukumi un tematiskās aktivitātes. Un tam visam pāri – cenā iekļauts All Inclusive 5 zvaigžņu ēdināšanas serviss ar bagātīgām maltītēm visas dienas garumā un viss, lai atpūta būtu spilgta un neaizmirstama

Ko piedāvās atpūtai Ēģipte?

Hurgada un tās kūrortu atpūtas ceļojumu piedāvājumi

Kūrorts, kur nav jāuztraucas par saules trūkumu - tā lutina visu gadu. Lēzenās smilšu pludmales gar jūru stiepjas vairāku desmitu kilometru garumā, dodot iespēju baudīt netraucētu atpūtu, kā arī nodoties ūdens sportam. Sarkanās jūras skaistumu var baudīt tur pat kūrortā - snorkelējot, nirstot, sērfojot, makšķerējot, burājot vai dodoties izbraucienā ar jahtu, bet tuksneša burvību – traucoties ar bagijiem, džipiem un kvadracikliem vai arī lēzeni šūpojoties kamieļa mugurā.

Turklāt, no Hurgadas var ērti sasniegt slavenās Gizas piramīdas un Luksoras tempļus. Daudzpusīgu informāciju par iespēju doties ekskursijās gan ar autobusu, gan citiem transporta veidiem nodrošina katra viesnīca savā recepcijā.

Apskati atpūtas ceļojumu piedāvājumus uz Hurgadu te.

Šarmelšeiha un tās kūrortu atpūtas ceļojumu piedāvājumi

Šarmelšeiha ir Sarkanās jūras kūrorts, tas atrodas Sinajas pussalā un ir īpaši iecienīts, pateicoties krāšņajiem koraļļu rifiem un ērtajām snorkelēšanas un niršanas vietām. Šarmelšeiha ir īsta paradīze snorkelētājiem, jo krāšņos koraļļu rifus un zemūdens pasauli var baudīt gan dodoties jūras kruīzos, gan arī turpat no krasta atsevišķu viesnīcu pludmalēs. Šajā populārajā Ēģiptes kūrortpilsētā patiks arī tiem ceļotājiem, kuri vēlas izbaudīt tuksneša atmosfēru – ne vien kamieļa mugurā vai safari braucienā, bet arī izstaigājot Krāsaino kanjonu vai sagaidot saullēktu Sinaja jeb Mozus kalnā.

No Šarmelšeihas var doties ekskursijā uz Kairu un Gizas piramīdām, taču, ja vēlies apskatīt arī slavenos Luksoras tempļus, labāk izvēlēties atpūtu Hurgadā, jo no Šarmelšeihas šādas ekskursijas iespējamas vienīgi ar lidmašīnu.

Apskati atpūtas ceļojumu piedāvājumus uz Šarmelšeihu te.

Noderīga informācija atpūtai Ēģiptes kūrortos

Mūsu ieteikumi - kad labāk ieplānot savu ceļojumu?

Ēģiptē saule silda visu gadu, tādēļ pludmales atpūtu var baudīt jebkurā gadalaikā. Tās laikapstākļi iedalās trīs sezonās:

Noderīgi zināt pirms doties uz Ēģipti

Interesanti fakti par Ēģipti

Izdevīgākie ceļojumi uz Ēģipti

Ceļojumu piedāvājumus un labākās cenas atpūtai Ēģiptes kūrortos - Šarmelšeiha un Hurgada apskatiet šeit!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.