5 valstis, kur pārziemot atvaļinājumu un ko tur darīt

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Mēs iesakām / 5 valstis, kur pārziemot atvaļinājumu un ko tur darīt

5 valstis, kur pārziemot atvaļinājumu un ko tur darīt

5 valstis, kur pārziemot atvaļinājumu un ko tur darīt

Rudens jau klāt, ziema tuvojas platiem soļiem un pavisam drīz, pēc pirmā sniega sagaidīšanas, mūsu prātus pārņems domas un ilgas pēc vasaras un pludmalēm, kur sildīties saulītē. Kāpēc tikai sapņot, ja to var īstenot dzīvē? Apskati 5 labākos galamērķus, kur “pārziemot” atvaļinājumu.

1. Seišelu salas

Nepieradināts skaistums un tropu klimats – šis 115 salu arhipelāgs nudien ir īsta Indijas okeāna pērle.

Šeit pasakainas pludmales un džungļiem mijas ar skaistām pilsētām. Starp citu, Seišelu salu galvaspilsēta Viktorija ir mazākā galvaspilsēta pasaulē – to var apskatīt pastaigājoties pāris stundu laikā.

2. Vjetnama

Eksotiskā Vjetnama ir īpaši vilinošs galamērķis. Te vasaru var baudīt baltās smilšu pludmalēs, klinšainos kalnos, tropiskos mežos un metropolēs, kurās vietējā senā kultūra pastāv līdzās lepniem debesskrāpjiem. Ja meklē kontrastiem piepildītu vasaras atvaļinājumu – Vjetnama ir tev!

3. Tenerife

Kanāriju salas, precīzāk – tieši Tenerifes salu, sauc par mūžīgā pavasara zemi – un ne velti! Gan šajā, gan visas pārējās Kanāriju salās visu gadu zied koki un saule silda zemes virsu. Ne velti šo salu arhipelāgu ik gadu apmeklē vairāki miljoni vasaras mīļotāju no visas pasaules.

4. Apvienotie Arābu Emirāti

Ceļojums uz Arābu Emirātiem

Gluži kā oāzes tuksneša vidū lepni slejas Apvienoto Arābu Emirātu greznās pilsētas. Šeit vasaru var baudīt luksusa zīmē – pasaulē dārgākās celtnes, auto un ekskluzīvāko zīmolu apģērbu veikali šeit atrodas ik uz stūra, un to visu papildina austrumu kultūra un burvīgas pludmales.

5. Dominikāna

Dominikānas Republika ir apmeklētākā Karību reģiona valsts, un tas pavisam noteikt nav nejauši – te iespējams baudīt spēcīgus dabas kontrastus, bagātīgu vietējo kultūru un, protams, vasaru visa gada garumā – vidējā gaisa temperatūra gada laikā šeit ir 25°C!

Dodies ceļojumā ar mums

Vasara ziemas vidū nav tikai sapnis – aplūko visus mūsu galamērķus un izvēlies, kā to pārvērst par realitāti. Turklāt, tev ir lieliska iespēja izmantot mūsu pakalpojumu, kura ietvaros sagatavosim individuālu, tieši Tev sagatavotu ceļojumu – tev atliek vien pastāstīt mūsu konsultantam par to, kā tev patīk ceļot!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.