5 eksotiski galamērķi saulainai atpūtai ziemas sezonā

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Mēs iesakām / 5 eksotiski galamērķi saulainai atpūtai ziemas sezonā

5 eksotiski galamērķi saulainai atpūtai ziemas sezonā

5 eksotiski galamērķi saulainai atpūtai ziemas sezonā

Rudens un ziema reizēm šķiet nebeidzami garas un mēs arvien vairāk sākam ilgoties pēc vasaras un pludmalēm, kurās baudīt saules siltumu. Īsta atpūta nav iedomājama bez relaksācijas gleznainā baltu smilšu pludmalē, kur tevi ieskauj palmas, lutina saule un silta jūra. Kāpēc tikai sapņot, ja to var īstenot dzīvē? 

Izvēlies kādu no šiem 5 eksotiskajiem galamērķiem un baudi sauli un eksotisku atpūtu jau tagad! 

1. Budisma centrs - Šrilanka

ceļojums uz Šrilanku

Garas smilšu pludmales pie Indijas okeāna, ājurvēdas tradīcijas, UNESCO atzītas vēstures liecības un eksotiska daba. Atklāj sevī jaunus garīgos spēkus, iepazīstot budisma filozofiju zemē, kura ir viena no tās pirmavotiem!

2. Daudzpusīgā Vjetnama

Ceļojums uz Vjetnamu

Klinšaini kalni, tropiski meži, balto smilšu pludmales un modernas metropoles, kurās vietējā senā kultūra pastāv līdzās lepniem debesskrāpjiem. Izstaigā pasaulē lielāko alu, dodies kruīzā pa Mekongas upi, iepērcies peldošajos tirdziņos un nobaudi slaveno vjetnamiešu virtuvi!

3. Brīvdienas retro stilā - Kubā

ceļojums uz Kubu

Baudi Karību ritmus un retro atmosfēru vienā no autentiskākajiem eksotiskajiem galamērķiem! Retro auto uz ielām, koloniālā arhitektūra, viesmīlīgā atmosfēra un tradicionālās kubiešu mūzikas ritmu pavadītā ikdiena liks tev aizmirst par ierasto dienas ritējumu un radīs “ceļojuma pagātnē” sajūtu!

4. Indonēzijas pērle - Bali

Ceļojums uz Bali salu

Dodies uz Bali un baudi eksotisku, senu kultūru un neskartu dabu visā tās krāšņumā! Smelies iedvesmu savai garīgajai izaugsmei svētajos tempļos un iepazīsti balinēziešu bagāto vēsturisko mantojumu. Bali ir lieliska izvēle romantiskam ceļojumam divatā vai hipsterīgu atpūtai sērfotāju bāros un restorānos.

5. Košā un karstasinīgā Meksika

Ceļojums uz Meksiku

Kolorīta un karstasinīga – Meksika valdzina ar savām saules lutinātajām Karību jūras pludmalēm, košo Latīņamerikas vidi un pilsētiņu krāsaino arhitektūru. Iepazīsti šīs valsts satriecošo garīgo mantojumu seno acteku un maiju pilsētās un tropu dabu - ekskursijās uz dabas parkiem. 

Uzzini arī, kuri galamērķi ir piemērotākie atpūtai ar bērniem ziemā!

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.