Visi atpūtas ceļojumu galamērķi 2024

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Visi atpūtas ceļojumu galamērķi 2024

Visi atpūtas ceļojumu galamērķi 2024

Visi atpūtas ceļojumu galamērķi 2024

Čarterceļojumi atpūtai vasaras sezonā (aprīlis-novembris)

Izvēlies kādu no mūsu partneru, tūroperatoru sagatavotajiem atpūtas ceļojumu piedāvājumiem, kur cenā iekļauts gan lidojums un apmešanās viesnīcā, gan transfērs lidosta-viesnīca-lidosta.

Atpūta Turcijas kūrortos

Četru jūru ieskautā Turcija ar savu saulaino vasaras klimatu, daudzveidīgo dabu un plašajām atpūtas iespējām visa vecuma ceļotājiem ir viens no populārākajiem ceļojumu galamērķiem pasaulē. Savukārt, Antālijas kūrortzona, kas stiepjas gar siltās Vidusjūras piekrasti, ir īpaši iemīļota tieši pludmales atpūtnieku vidū. Tā ietver sevī slaveno Alānijas kūrortpilsētu, jauko Sidi, mūsdienīgo Beleku, populāro Kemeru, kā arī daudzas mazas pilsētiņas, no kurām katra ir ar savu īpatnējo šarmu.

Turcija patiks ikvienam, kam svarīgas daudzpusīgas izklaides iespējas. Šeit varēsi baudīt izslavēto All Inclusive atpūtu ar bagātīgām maltītēm, plašu ekskursiju piedāvājumu gan uz vēsturiskiem UNESCO mantojumā iekļautiem objektiem, gan dabas parkiem ar raftingu pa krāčainām upēm. Savukārt, bērnus sajūsminās milzīgie akvaparki viesnīcu teritorijās un tematiskās aktivitātes.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Turcijā šeit.

Atpūta Grieķijas kūrortos

Grieķija ceļotājus vilina ne vien ar antīkajām vēstures liecībām, bet arī gleznainajām pludmalēm tās piekrastes salās - populārajā Krētā, senatnīgajā Rodā, zaļajā Korfu, šarmantajā Kefalonijā, romantiskajā Santorini un autentiskajā Peloponesas pussalā. Katra sala ir unikāla ar savu šarmu, dabas skatiem un apskates objektiem, kas bieži apvīti ar sengrieķu mītiem un leģendām.

Ģimenes ar bērniem te atradīs lieliskas viesnīcas ar izklaides pasākumiem, ūdens atrakcijām un rotaļu laukumiem, kā arī interesantus un izglītojošus apskates objektus un tematiskos parkus. Jauniešus priecēs rosīgas kūrortpilsētas ar bāriem, restorāniem un naktsklubiem, kā arī ūdens sports un iespēja apceļot salas ar mašīnu vai doties pārgājienos pa dabas takām. Pāri būs sajūsmā par fantastiskiem saulrietiem, romantiskiem ciematiņiem un satriecošiem saulrieta skatiem.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Grieķijas salās šeit.

Atpūta Bulgārijas kūrortos

Tāpat kā citas Balkānu pussalas valstis, Bulgārija sevī apvieno austrumu un rietumu kultūras, kas atspoguļojas tās ēdienos, arhitektūrā un reliģijā. Vislabāk iepazīt Bulgārijas vēsturi un krāšņo dabu, kā arī baudīt pludmales atpūtu varēsi populārajos Melnās jūras kūrortos – Zelta Smiltis, Saulainais Krasts, Nesebra un Obzora, kuros nodrošināts viss nepieciešamais pilnvērtīgai atpūtai. Kaut arī šī valsts ir maza, tajā ir daudz ko apskatīt un iepazīt. Vēstures mīlētāji novērtēs UNESCO pasaules mantojumā iekļautās senās ēkas – klosterus, baznīcas, cietokšņus un seno treciešu kapenes, bet smaržu cienītāji – rožu eļļas ražošanas tradīcijas un slaveno Rožu ieleju.

Bulgārija ir labs budžeta ceļojuma variants, jo izmaksas pie līdzīga servisa līmeņa būs patīkami zemākas kā atpūtai citos Eiropas pludmales kūrortos. Arī ikdienas izdevumi un dažādu apskates objektu ieejas maksas izmaksās lētāk. Bulgārija patiks pāriem, kas vēlas iepazīt tās dabu un vēsturi, kā arī ģimenēm ar bērniem, jo viesnīcas piedāvā baseinus, rotaļu laukumus un ūdens slidkalniņus jautrai ģimenes atpūtai.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Bulgārijā šeit.

Atpūta Maljorkas kūrortos

Maljorka ir viena no lielākajām Spānijai piederošajām Baleāru salām Vidusjūrā. Tās piekrasti rotā vairāk kā 260 pludmales, tādēļ sauli un jūru te var baudīt gan klinšu ieskautos, no apkārtējo acīm paslēptos līcīšos, gan labiekārtotās, mīkstu smilšu pludmalēs. Vēstures mīļotāji Maljorkā novērtēs senās ēkas – krāšņo La Seu katedrāli, Belveras pili, baznīcas un klosterus, bet dabas cienītāji – simtiem kilometru garās dabas takas, kas vijas caur mežiem, kalniem un gar Vidusjūras brīnišķīgo piekrasti. Maljorka noteikti patiks arī ģimenēm ar bērniem, jo te var pavadīt piedzīvojumiem un smiekliem bagātas dienas dažādos atrakciju parkos.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Maljorkā šeit

Atpūta Malagas kūrortos

Malaga ir viena no senākajām Eiropas pilsētām, kurā viduslaiku cietokšņi, greznas katedrāles un krāšņi botāniskie dārzi mijās ar izsmalcinātām mākslas galerijām, kolorītu ielu mākslu un modes preču veikaliem. Asāku izjūtu cienītājiem iesakām izstaigāt dziļās Nerja pazemes alu sistēmas un doties pastaigā pa slaveno Caminito del Rey taku, kas vijas 100 metru augstumā gar stāvajām El Chorro kanjona sienām, bet mākslas mīļotāji noteikti gūs baudījumu acīm un dvēselei apmeklējot Picasso un Carmen Thyssen muzejus, kuros skatāmi slavenu mākslinieku darbi.

Un tam visam pāri - iespēja ik dienu tvert siltās Malagas saules starus daudzajās zeltainu smilšu pludmalēs Vidusjūras kūrortos un baudīt malagiešu vīnu un tapas tradicionālajos restorānos.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Malagā šeit

Atpūta Melnkalnes kūrortos

Balkānu pērle Melnkalne sevī apvieno burvīgas viduslaiku pilsētiņas, saulainas Adrijas jūras pludmales, Durmitoru kalnu ainavas un pirmatnējās dabas skaistumu. Mazās valsts ziemeļos ceļotājus priecē dzidri kalnu ezeri un augsti kalni ar dziļiem kanjoniem, bet dienvidos – brīnišķīgas smilšu un oļu pludmales, kurās baudīt karsto sauli un silto jūru.

Melnkalne būs lieliska izvēle tiem ceļotājiem, kuri vēlas baudīt gan mierīgu atpūtu pludmalēs, gan veltīt laiku senu pilsētu apskatei un aktīvām pastaigām dabas parkos. Dienvidu piekrastes pilsētas Kotora, Budva un Tivata piedāvā izjust viduslaiku vecpilsētu šarmu, brīnišķīgas piekrastes ainavas un atpūtu labiekārtotās pludmalēs, bet ziemeļos esošie dabas rezervāti ir bagāti ar pārgājienu un velo maršrutiem, kas vijas gar kalniem, ezeriem, upēm un plašiem līdzenumiem.

Individuāla ceļojumu programmma ir pakalpojums, kurā iekļauta konsultācija un ceļojuma idejas precizēšana, kā arī ceļojuma plāna un programmas izveidošana. Rezultātā saņemsiet personalizētu, individuālu ceļojumu, ietaupot laiku plānošanas procesā, drošību par vērtīgu investīciju un profesionālu atbalstu ceļojuma laikā.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Melnkalnē šeit.

Atpūta Madeiras kūrortos

Madeiras salu arhipelāga galvenais lepnums ir brīnišķīgās dabas ainavas, ko veido ziedošas ielejas un kalni, skarbas klintis un elpu aizraujoši ūdenskritumi, kā arī spilgti zilā jūra un daudzveidīgās pludmales. Ceļotājus šurp vilina arī krāšņie ikgadējiekarnevāli un festivāli – ziedu festivāls maijā, uguņošanas pasākumi jūnijā, bet vasaras beigās madeirieši aicina pie sevis uz pašgatavotā vīna degustācijām. Turklāt, Madeiras ziemas nav aukstas, bet vasaras nav karstas, tādēļ to apmeklēt ir patīkami jebkurā gadalaikā. Madeira ir īsta paradīze visu vecumu aktīvās atpūtas cienītājiem, jo tās klinšainie krasti, zaļie kalni, ūdenskritumi un dabas parki piedāvā plašas pārgājienu, velo maršrutu un džipu ekskursiju iespējas, taču te patiks arī tiem ceļotājiem, kas vēlas izbaudīt pludmaļu dažādību. Sākot no oļainiem līcīšiem un klinšainām lagūnām līdz pat zeltainu smilšu pludmalēm – šeit katrai dienai varēsi izvēlēties citu atpūtas vietu.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Madeirā šeit.

Atpūta Sicīlijas kūrortos

Sicīlija ir lielākā Itālijas sala, kuras krastus apskalo trīs jūras – Jonijas, Tirēnu un Vidusjūra, bet piekrasti rotā izkaisītas mazākas saliņas. Turklāt, daba šo kolorīto salu ir apveltījusi ar gleznainām pludmalēm, piekrastes klintīm, iespaidīgo Etnas vulkānu, sastingušas lavas veidotām upēm un brīnišķīgām dabas takām. Kristāldzidrā, siltā jūra un gleznainās pludmales ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ atpūtnieki izvēlas Sicīliju. Sākot no klusiem smilšu līcīšiem un klinšainām lagūnām līdz pat garām oļu pludmalēm – šeit katrai dienai varēsi izvēlēties citu atpūtas vietu. Sicīlijas piekrasti visērtāk būs iepazīt, dodoties izklaidējošā kruīzā uz Eolu salām, bet vulkāna varenību izjust Etnas dabas parkā, kuru var sasniegt gan ar funikulieri, gan ēzelīša mugurā. Savukārt, ģimenes ar bērniem augstu novērtēs gan baseinus viesnīcu teritorijā un saulainās pludmales, gan arī izklaižu un atrakciju parkus.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Sicīlijā šeit.

Atpūta Sardīnijas kūrortos

Sardīnija ir plaši pazīstama ar savām pasakaini skaistajām pludmalēm, kristāldzidro jūru un brīnišķīgo dabu. Valdzinoša ir arī tās arhitektūra, kas veidota seno sardu stilā - maigas un harmoniskas līnijas, piesātinātas krāsas, dabiski materiāli un harmonija ar dabu, ko papildina kolorītas baznīcas un seni arheoloģiskie pieminekļi. Sardīnijas ciematiņos dzīve kūsā itāļu stilā, notiek tirgus dienas un dažādu svētku svinēšanas pasākumi, bet ceļotājus jo īpaši sajūsmina šai salai vien raksturīgā virtuve un slavenie vīni. Turklāt luksusa cienītājiem kūrortu centros netrūkst arī dizaineru veikalu, izsmalcinātu spa, elitāru restorānu un ekskluzīvu nakts klubu.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Sardīnijā šeit.

Atpūta Kipras kūrortos

Vidusjūras ieskautā, saulainā Kipra un tās populārās kūrortpilsētas Ayia Napa un Pafosa ir daudzu ceļotāju iecienīta izvēle. Zilas lagūnas, zeltainas klintis, līkumoti ceļi caur kalnu masīviem un mežiem, banānu plantācijas un vīnogulāju lauki liks katra ceļotāja sirdij pukstēt straujāk. Kipra ir mītu un leģendu zeme, jo tieši šeit ir dzimusi Afrodīte, tādēļ dievu un dieviešu ietekme uz salas jūtama visur – gan veikalu un restorānu nosaukumos, gan apskates objektos. Ja vēlies apvienot siltu atpūtu Vidusjūras kūrortā ar antīku vēstures liecību apskati, šis galamērķis būs Tev lieliski piemērots. Šeit var ne tikai baudīt siltu jūru un sauli, bet arī  izstaigāt senus tempļus, amfiteātrus, klosterus un pat kipriotu katakombas. Ja ceļo kopā ar bērniem, viņi noteikti novērtēs ūdens priekus baseinos, akvaparkos, pastaigas zoo dārzā, ciemošanās pie ēzelīšiem, kā arī izjādes ar kamieļiem speciāli tam izveidotā parkā. Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Kiprā šeit.

Atpūta Gruzijas kūrortos

Gruzijā varēsi apvienot pludmales atpūtu pie Melnās jūras ar brīnišķīgu dabas skatu, kā arī izslavētās gruzīņu viesmīlības un virtuves baudīšanu. Varenie Kaukāza kalni, zaļie meži, slavenie Boržomi minerālūdens avoti apvienojumā ar seniem arhitektūras pieminekļiem un izgaismotajiem debesskrāpjiem Batumi pilsētā ļaus piedzīvot kūrorta gaisotni ar gruzīņu kultūrai raksturīgo šarmu. Turklāt izmaksas pie līdzīga servisa līmeņa būs zemākas nekā citos Eiropas pludmales kūrortos. Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Gruzijā šeit.

Čarterceļojumi atpūtai ziemas sezonā (oktobris-aprīlis)

Izvēlies kādu no mūsu partneru, tūroperatoru sagatavotajiem atpūtas ceļojumu piedāvājumiem, kur cenā iekļauts gan lidojums un apmešanās viesnīcā, gan transfērs lidosta-viesnīca-lidosta.

Atpūta Ēģiptes kūrortos

Ēģipte ir seno civilizāciju šūpulis, kas saglabājusi ievērojamus arhitektūras pieminekļus vēl no seno faraonu laikiem. Tās krastus rotā kilometriem garas pludmales, bet jūras dzīles – krāšņi koraļļu rifi. Šī ir kontrastu zeme, kurā tradicionālie beduīnu ciemati tuksnesī pastāv līdzās eiropeiskām All Inclusive viesnīcām populārajās Šarmelšeihas un Hurgadas kūrortpilsētās. Lieliskie Ēģiptes laikapstākļi ļauj baudīt pludmales atpūtu un ūdens priekus visu gadu, bet plašās izklaides iespējas viesnīcās ar dažādiem baseiniem un akvaparkiem, kā arī interesantā ekskursiju programma nodrošina to, ka šeit patiks gan bērniem, gan pieaugušajiem. Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Ēģiptē šeit.

Atpūta Marokas kūrortos

Maroka – tā ir Tuvo Austrumu maģija, berberu tradīcijas, senas akmens pilsētas, neskaitāmos toņos vizošas Sahāras tuksneša kāpas un zaļojošas oāzes, kā arī bezgalīgi garas smilšu pludmales, ko apskalo balti putojoši okeāna viļņi. Te patiks tiem ceļotājiem, kuri ir atvērti citādas kultūras piedzīvojumam, neskaitāmiem kontrastiem un plašai emociju gammai, kā arī ir gatavi ļauties kaulēšanās priekam ielu un tirgus laukumu burzmā. Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Marokā šeit.

Atpūta Kanāriju salu kūrortos (Spānija)

Spānija lepojas ar savu eleganto arhitektūru un saulainajām pludmalēm, kā arī brīnišķīgajiem botāniskajiem dārziem un dabas parkiem, kuros acis priecē skati uz klinšainiem kalniem, vulkāniskām ainavām un zaļām ielejām. Ceļotāju vidū īpaši iemīļotas ir saulainās Kanāriju salas, kur pieejamas visdažādākās atpūtas iespējas – sākot ar pastaigām pilsētās un dabas parkos un beidzot ar izbraucieniem ar jahtām un aizraujošām izklaidēm pasaulslavenos atrakciju parkos.

Kanāriju salas ir piemērota izvēle atpūtas ceļojumam gan ar otro pusīti vai draugu lokā, gan ģimenēm ar bērniem, jo rosīgajos piekrastes kūrortos ikviens var atrast sev interesantu nodarbi. Šeit varēsiet relaksēties komfortablās viesnīcās pie labiekārtotām pludmalēm, baudīt spāņu klutūru un atmosfēru kolorītajās pilsētās, kā arī apbrīnot brīnišķīgos tikai Spānijai raksturīgos dabas skatus.

Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Kanāriju salās šeit.

Atpūta Arābu Emirātos

Apvienotie Arābu Emirāti ir viena no bagātākajām un greznākajām austrumu valstīm, kura, turklāt, radīta tuksneša vidū. Tajā atrodami mūsdienu tehnoloģiju un arhitektūras ievērojamākie sasniegumi – mākslīgas salas un pludmales, augsti debesskrāpji, iespaidīgi atrakciju parki un milzīgi iepirkšanās centri. Tomēr emirāti nav tikai modernas pilsētas un greznība, tajos ir saglabājusies arī senā arhitektūra un šarmantā seno austrumu atmosfēra – ieliņas ar tradicionālajiem veikaliem, kā arī tipiskas arābu arhitektūras celtnes un tirdziņi. Dubaija un Abū Dabī ir iecienītākā izvēle atpūtai Arābu Emirātos. Ceļotāji bieži apvieno abu emirātu apskati vienā ceļojumā, jo starp tiem kursē ērts sabiedriskais transports, kā arī var izmanto auto īri. Arābu Emirātu siltā saule, skaistās pludmales, elegantās viesnīcas un modernie atrakciju parki piedāvā plašas atpūtas iespējas gan bērniem, gan pieaugušajiem. Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Arābu Emirātos šeit.

Individuāli sagatavoti ceļojumi

Individuāla ceļojumu programmma ir pakalpojums, kurā iekļauta konsultācija un ceļojuma idejas precizēšana, kā arī ceļojuma plāna un programmas izveidošana. Rezultātā saņemsiet personalizētu, individuālu ceļojumu, ietaupot laiku plānošanas procesā, drošību par vērtīgu investīciju un profesionālu atbalstu ceļojuma laikā.

Atpūta Maldīvu salās

Maldīvu salas ir savirknējušās pie ekvatora pašā Indijas okeāna vidū un atgādina tropisku paradīzi. Smiltis tajās ir žilbinoši baltas, jūra – tirkīza krāsā, bet starp krāšņajiem koraļļiem rosās eksotiskas zivis. Šeit var baudīt netraucētu, mierīgu pludmales atpūtu, fantastiski skaistus ekvatoriālos saulrietus un dažādus ūdens priekus – sākot ar snorkelēšanu un niršanu un beidzot ar makšķerēšanu no laivas. Uz daudzām salām izvietoti privāti kūrorti un tajās var apmesties vienīgi to viesi, bet citas ir neapdzīvotas. Salas ir tik mazas, ka tās var izstaigāt dažu stundu laikā, bet uz galvaspilsētu Male ved prāmji un ātrlaivas. Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Maldīvu salās šeit.

Atpūta Seišelu salās

Seišelu salas tiek dēvētas par tropu paradīzi. Mazā valstiņa atrodas Indijas okeānā un sastāv no vairāk kā 115 salām, kuras ceļotājus piesaista gan ar pasaules skaistākajām pludmalēm, gan ar zaļajiem tropu mežiem, kuros mājo eksotiski dzīvnieki un atrodami reti augi. Pateicoties mājīgajām viesnīcām, kokosriekstu palmu un unikālu granīta klinšu ieskautajām balto smilšu pludmalēm, šīs Indijas okeāna salas ir iecienīta izvēle romantiskas divvientulības baudīšanai gan medusmēneša, gan kāzu ceļojumos! Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Seišelu salās šeit.

Atpūta Dominikānā

Dominikāna sevī apvieno Āfrikas kultūras eksotiku un spāņu kolonizācijas ietekmi, kas jūtama gan arhitektūrā un kultūrā, gan tradicionālajā virtuvē. Šī Karību sala ir slavena ar Puerto Plata reģiona pasakainajām balto smilšu pludmalēm, ekoloģiski tīro vidi, krāšņajiem festivāliem, drosmīgajām bačatas dejām un senajām ruma gatavošanas tradīcijām. Dominikānas sniegbaltās smilšu pludmales un daudzveidīgā daba sajūsminās gan pieaugušos, kuri šeit varēs baudīt romantisku divvientulību, gan ģimenes ar bērniem, kuriem būs pieejami dažādi ūdens prieki. Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Dominikānā šeit.

Atpūta Meksikā

Meksika lepojas ar savu trīs tūkstošus gadu ilgo vēsturi, kurā pēdas atstājušas senās acteku, maiju un olmeku civilizācijas. Šeit atrodas antīkas indiāņu pilsētas, milzīgas piramīdas un koloniālo laiku dārgumi, kā arī unikāli krāšņa daba, ko papildina skati uz grandioziem vulkāniem. Un tam visam klāt – tropiskās dabas krāšņums un brīnišķīgās Kankūnas pludmales, kas atzītas kā vienas no labākajām pasaulē! Eksotiskā Meksika ir katra aizrautīga ceļotāja sapnis, jo priecē ne tikai ar saulainām pludmalēm un slavenajiem meksikāņu ēdieniem un dzērieniem, bet arī unikāliem arhitektūras pieminekļiem un fantastisku dabu. Turklāt ģimenes ar bērniem šeit atradīs plašu tematisko un izklaižu parku izvēli. Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Meksikā šeit.

ceļojums uz meksiku

Atpūta Maurīcijas salā

Maurīcijas sala ir pasaules TOP pludmales atpūtas galamērķis. Pateicoties tās brīnišķīgajām koraļļu rifu ieskautajām pludmalēm un krāšņajai dabai, to dēvē arī par paradīzes salu Indijas okeānā. Te paveras zaļi, vulkāniskas izcelsmes kalni, tropu meži ar eksotiskiem putniem un dzīvniekiem, plašas cukurniedru plantācijas un zilas lagūnas. Vislabāk salu izdosies iepazīt, dodoties delfīnu vērošanas kruīzos, safari izbraukumos un pastaigās pa krāšņajiem botāniskajiem dārziem, kā arī ainaviskajiem dabas rezervātiem un parkiem. Maurīcija ir slavena ar tās īpašo piedāvājumu medusmēneša un kāzu ceļojumiem. Šī tropu sala sajūsmina jaunos pārus ar saviem fascinējošajiem saulrietiem Flic-en-Flac pludmalē un romantiskajām ceremoniju vietām. Pateicoties iespaidīgajiem dabas parkiem un daudzpusīgajam izklaižu piedāvājumam, te patiks arī ģimenēm ar bērniem. Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Maurīcijā šeit.

Atpūta Šrilankā

Indijas okeāna pērlē – Šrilankā saule un mierīga atpūta priecēs gan mazos, apslēptos līcīšos, gan platās un nebeidzami garās smilšu pludmalēs ar viesnīcu, veikalu un restorānu rajoniem. Šī eksotiskā sala valdzina arī ar gleznainiem ūdenskritumiem, tropu mežiem, kā arī eksotisko augu un dzīvnieku pasauli. Neaizmirstams piedzīvojums šeit būs ekskursijas pa senajiem budisma tempļiem, kā arī brauciens ar vilcienu vienā no pasaules skaistākajiem maršrutiem – no Ellas uz Kandy pilsētu.

Šrilanka īpaši patiks tiem ceļotājiem, kuri vēlas doties aizraujošos safari braucienos pa savvaļas dzīvnieku dabas parkiem, sajust budisma reliģijas spēku, apbrīnot senas civilizācijas radītas celtnes un to drupas, kā arī baudīt saplūšanu ar dabu. Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Šrilankā šeit.

Atpūta Taizemē

Tūkstoš smaidu zeme – karstā un eksotiskā Taizeme ir īsta tropu paradīze zemes virsū! Relaksējies sniegbaltu smilšu pludmalēs pie dzidrās Andaman jūras Puketas salā, iepazīsti budismu senos tempļos, dodies izbraukumos uz piekrastes saliņām, ļaujies iepirkšanās priekam tradicionālajos nakts tirdziņos, kā arī baudi tajiešu masāžas, rosīgo nakts dzīvi un eksotisko Āzijas virtuvi. Ceļojums uz Taizemi būs lieliska izvēle tiem, kas vēlas iepazīt pasauli no cita skatu punkta, lai ar svaigu skatu paskatītos uz ikdienišķām lietām! Šeit varēsiet baudīt gan romantisku divvientulību autentiskā vidē, gan doties adrenalīna pilnos piedzīvojumos, gan arī pavadīt iespaidiem bagātas ģimeniskas brīvdienas. Taizeme ir ļoti daudzveidīga un piedāvā neskaitāmas izklaides un atpūtas iespējas visu vecumu ceļotājiem. Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Taizemē šeit.

Atpūta Bali

Tropiski karstā Bali ir Indonēzijas arhipelāga pērle. Tā ir eksotiska vieta, kur baudīt atpūtu tropiskās pludmalēs, skatīt neskartas dabas skaistumu un saplūst ar balinēziešu kolorīto kultūru, lai ļautos romantikai un emocijām. Bali būs lieliska izvēle tiem ceļotājiem, kas vēlas baudīt romantisku atpūtu divvientulībā saules izbalinātajās Nusa Dua un Seminyak kūrortu pludmalēs vai hipsterīgas izklaides sērfotāju bāros un restorānos Kutas kūrortpilsētā. Eksotiskā sala valdzina ar seno kultūru un mitoloģiju, elpu aizraujošajām dabas ainavām, kā arī iespēju iepazīt balinēziešu bagāto vēsturisko mantojumu un svētajos tempļos smelties iedvesmu savai garīgajai izaugsmei. Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Bali šeit.

Atpūta Kubā

Kubas īpašā retro atmosfēra, senā koloniālā arhitektūra un latīņamerikas mūzikas ritmu pavadītā ikdiena liks aizmirst par ierasto rietumu dienas ritējumu. Ceļojums uz Kubu būs kā atgriešanās pagātnē, bet ne tikai. Tā būs arī atpūta saulainās balto smilšu pludmalēs, ekskursijas pa kolorītām pilsētām ar to koloniālo arhitektūru, vizināšanās antīkos amerikāņu kabrioletos, kā arī īstu Kubas cigāru un ruma baudījums. Kuba valdzina arī ar savu neskarto dabu – lietus mežiem, mangrovju audzēm, ūdenskritumiem, apslēptām alām un pazemes upēm, kā arī krāšņajiem koraļļu rifiem, ko var iepazīt snorkelējot. Kubā savijas kristietības un Āfrikas kultūras tradīcijas, salsas ritmi, sirsnīga viesmīlība un kreoliešu virtuves garšas. Te patiks ikvienam, kas ir atvērts piedzīvojumiem un vēlas ļauties Karību ritmiem un priekpilnām emocijām – gan romantiskiem pāriem, gan draugu kompānijām, gan ģimenēm ar bērniem. Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Kubā šeit.

Atpūta Madagaskarā

Madagaskara ir Indijas okeāna lielākā sala, kuras galvenā bagātība ir unikālā daba. Te mīt tādi dzīvnieki un aug tādi augi, kas brīvā dabā nav sastopami nekur citur pasaulē. Šī eksotiskā zeme valdzina ar elpu aizraujošiem dabas skatiem, balto smilšu pludmalēm, neparasto kultūru un tradicionālo, gardo virtuvi. Madagaskara īpaši patiks tiem ceļotājiem, kuri vēlas baudīt sireālus dabas skatus, sajust eksotisku augu smaržu un uzsmaidīt savvaļas lemuriem, kuru daudzās sugas mājo salas lietusmežos un kanjonos. Madagaskarā būs viegli sajusties tuvāk dabai, jo tā šeit ir spilgta, dažāda un nepieradināta, un pārsteidz ik uz soļa – koši sarkana augsne, zaļojoši augi, unikāli klinšu veidojumi, iespaidīgi kanjoni, tuksnešu ainavas, baobabi un, protams, kilometriem garas balto smilšu pludmales, ko apskalo siltais Indijas okeāns un rotā palmas. Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Madagaskarā šeit.

Atpūta Vjetnamā

Vjetnamā satiekas dinamiskas megapoles un mazi zvejnieku ciematiņi, senas tradīcijas un komunisms, Mekongas deltas šarms un rīsu lauku ainavas, kā arī balto smilšu pludmales populārajos Mui Ne kūrortos un debeszilā Dienvidķīnas jūra. Ceļojums uz eksotisko Vjetnamu ļauj pieskarties šīs austrumu valsts interesantajai kultūrai un vēsturei, baudīt brīnišķīgas dabas ainavas, unikālu arhitektūru un Āzijas virtuves garšas. Vjetnama īpaši patiks tiem ceļotājiem, kuri vēlas baudīt autentisku Āzijas kultūru, elpu aizraujošus dabas skatus, laivu braucienus pa zaļu rīsu terašu ieskautām upēm, iepirkšanos fascinējošos peldošajos tirdziņos, kā arī sajust īstas vjetnamiešu virtuves un kafijas unikālo garšu. Te varēs baudīt pludmales atpūtu Mui Ne kūrortpilsētas pludmalēs pie siltās Dienvidķīnas jūras, kuras piekraste īpaši iecienīta sērfotāju un citu ūdens sportu mīļotāju vidū, apgūt tradicionālās virtuves noslēpumus meistarklasēs, kā arī iegādāties svaigas jūras veltes vietējo zvejnieku tirdziņā rīta agrumā. Uzzini vairāk par atpūtas iespējām Vjetnamā šeit.

Tieši Jūsu vēlmēm atbilstoša ceļojuma sagatavošanai piedāvājam divus pakalpojumus.

Konsultācija par ceļošanas iespējām - būs piemērota, ja vēlaties izvērtēt un pieņemt lēmumu par ceļošanu. Uzzināsiet vairāk par ceļojuma galamērķi, par transportu un dzīvošanas iespējām, par izmaksām, drošības situāciju, kā arī citiem svarīgiem jautājumiem.

Individuālā ceļojuma plānošana - būs piemērota, ja jau izlēmāt par došanos ceļojumā. Iegūsiet profesionāli saplānotu un noorganizētu individuālu ceļojumu, kā arī saņemt atbalstu ceļošanas laikā. Pakalpojumā iekļauta arī sākotnējā konsultācija par ceļošanas iespējām.

Uzzināt vairāk par Konsultācija par ceļošanas iespējām pakalpojumu un pieteikties šeit. Uzzināt vairāk par Individuālā ceļojuma plānošana pakalpojumu un pieteikties šeit.

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.