Ceļojumu kalendārs - atpūtas galamērķi visa gada garumā!

Saņemt piedāvājumu
Sākums / Blogs / Galamērķu ceļvedis / Ceļojumu kalendārs - atpūtas galamērķi visa gada garumā!

Ceļojumu kalendārs - atpūtas galamērķi visa gada garumā!

Ceļojumu kalendārs - atpūtas galamērķi visa gada garumā!

Vai vēlies rast iedvesmu savam nākamajam ceļojumam? Šajā ceļojumu kalendārā vari izvēlēties katram gada mēnesim piemērotāko pludmales atpūtas galamērķi. Ieteikumus esam sagatavojuši balstoties uz atbilstošu laikapstākļu, ērtu lidojumu pieejamības un izdevīgākās cenas attiecību.

Kur saulīte lutina ziemā?

Vai laikā, kad Latvijas daba ir auksta un tumša, sirds kāro siltu jūru, saulainas pludmales un palmu šalkoņu? Dodies uz Ēgipti, Kanāriju salām un eksotiskiem galamērķiem, kas atrodas tuvu ekvatoram. Šis ir lielisks laiks, lai atpūstos arī Āzijas valstīs, jo ziemas mēnešos tajās ir sausā sezona.

Ceļojumi decembrī

Decembris iezīmē gada beigas, kas nāk ar Ziemassvētku un Jaunā gada sagaidīšanas svinībām. Šajā periodā ceļojumi parasti izmaksā dārgāk, jo par godu svētkiem kūrortpilsētās un viesnīcās tiek rīkoti dažādi pasākumi, kā arī ceļotāji no visas pasaules steidz veikt rezervācijas savām svētku brīvdienām. Ja vēlies ceļot decembrī un jo īpaši tā beigās, būs jārēķinās ar augstākām izmaksām, taču krāšņie šovi un iespēja pavadīt gada nogali savādākās noskaņās kā ierasts, būs izlietotās naudas vērti.

Kur ceļot decembrī?

Ēģipte, Grankanārija, Tenerife, Maroka

Arābu Emirāti, Bali, Dominikāna, Kuba, Maldīvu salas, Maurīcija, Meksika, Seišelu salas, Šrilanka, Taizeme, Vjetnama

Ceļojumi janvārī

Kad gada nogales spilgtākie svētki nosvinēti, skaļie svinētāji atgriezušies mājās un kūrorti palikuši klusāki, ceļojumu cenas atkal kļūst draudzīgākas, tādēļ janvāris ir labs laiks, lai, uzsākot jaunu gadu un darba cēlienu, uzdāvinātu ceļošanas prieku sev un mīļajiem.

Kur ceļot janvārī?

Ēģipte, Grankanārija, Tenerife, Maroka

Arābu Emirāti, Maurīcija, Bali, Dominikāna, Maldīvu salas, Meksika, Seišelu salas, Šrilanka, Taizeme, Vjetnama

Ceļojumi februārī

Ziema tuvojas beigām, bet vasara vēl ir tālu. Ceļojums februārī sniegs patīkamu saulainas atelpas brīdi, kas palīdzēs sagaidīt vasaras saules atgriešanos. Februāris ir zīmīgs arī ar Velntīndienas svinībām, kas var būr labs iemesls romantiskam ceļojumam ar savu otro pusīti.

Kur ceļot februārī?

Ēģipte, Grankanārija, Tenerife, Maroka

Arābu Emirāti, Maurīcija, Bali, Dominikāna, Maldīvu salas, Meksika, Seišelu salas, Šrilanka, Taizeme, Vjetnama

Kur sauļoties pavasarī?

Pēc garās, tumšās ziemas dodies pretī saulei! Pavasara sākumā vēl vari pagūt aizlaist uz Ēģipti un Kanāriju salām vai arī sajust īstu vasaras tveici eksotiskajos galamērķos pie Indijas okeāna krastiem un tuvāk ekvatoram. Taču, ja vēlies baudīt pavasara ziedu smaržu un ļauties siltas saules stariem vien īsa lidojuma attālumā, steidzies uz kādu no Dienvideiropas kūrortiem.

Ceļojumi martā

Marts parasti ir pēdējais mēnesis, kad tiek piedāvāti čarterlidojumi uz Ēģipti. Pamazām tuvojas beigām arī Kanāriju salu sezona, tādēļ, ja ceļojumu plānā paredzēta Tenerife vai Grankanārija, vēl vari pagūt ieplānot turp ceļojumu. Jārēķinās, ka martā daudzi vecāki ved savus bērnus skolēnu pavasara brīvlaika ceļojumā, kā rezultātā šajā mēnesī ceļojums var izmaksāt dārgāk kā citos.

Kur ceļot martā?

Ēģipte, Grankanārija, Tenerife, Maroka

Arābu Emirāti, Bali, Dominikāna, Maldīvu salas, Meksika, Seišelu salas, Taizeme, Vjetnama

Ceļojumi aprīlī

Dienvideiropā saule jau silda un pamazām tiek atklāta pludmales sezona. Kūrortus vēl nav pārpludinājuši tūristi un cenas ir zemākas kā vasaras sezonā, tādēļ, ja vēlies mierīgu atpūtu par izdevīgāku cenu, izvēlies ceļot aprīlī. Turklāt, vari ietaupīt ne vien naudu, bet arī savas atvaļinājuma dienas, ja ceļojumu ieplānosi Lieldienu brīvdienu laikā.

Kur ceļot aprīlī?

Kipra, Portugāle, Madeira, Grankanārija, Tenerife, Maroka

Bali, Madagaskara, Maldīvu salas, Maurīcija, Meksika, Seišelu salas, Vjetnama

Ceļojumi maijā

Maijā durvis ver populārie Grieķijas kūrorti, lai iesildītos pirms karstās un noslogotās vasaras sezonas, kad viesnīcas un apskates objektus piepildīs tūristi no visas pasaules. Šajā mēnesī vari izbaudīt atpūtu Eiropas kūrortos par draudzīgākām cenām kā vasarā. Turklāt, ja ieplānosi ceļojumu valsts svētkos, ietaupīsi arī sava atvaļinājuma dienas.

Kur ceļot maijā?

Grieķija, Kipra, Portugāle, Madeira

Bali, Madagaskara, Maldīvu salas, Maurīcija, Seišelu salas

Kur baudīt pludmales vasarā?

Ar Latvijas vasaru ir tā pat kā ar bitēm - neko nevar skaidri zināt! Tomēr saulainas un pozitīviem iespaidiem bagātas brīvdienas ir pelnījuši visi. Drošākais veids, kā to nodrošināt - jau laikus sarūpēt sev un mīļajiem garantēti siltu vasaras atpūtu kādā no Eiropas populārākajiem pludmales kūrortiem.

Ceļojumi jūnijā

Jūnijā Eiropas kūrortos ir patīkami silts un saulains laiks, ko vēl nenomāc pārmērīgs karstums, tādēļ tas ir piemērotākais vasaras mēnesis ceļojumam ar bērniem. Īpašs piedzīvojums būs arī netipisks Līgo vakars kādā Vidusjūras pludmalē vai Jāņu rīta saullēkts pie Atlantijas okeāna, ja ceļojumu ieplānosi svētku brīvdienās.

Kur ceļot jūnijā?

Bulgārija, Grieķija, Turcija, Horvātija, Melnkalne, Kipra, Portugāle, Madeira, Malaga

Ceļojumi jūlijā

Jūlijā Tavu ceļojumu neaizēnos neviens lietus mākonītis, tādēļ no atvaļinājuma atgriezīsies ar garantētu iedegumu un uzņemtu krietnu D vitamīna devu. Jārēķinās gan, ka ceļojums jūlijā, kā arī dažādas izklaides un apskates objektu apmeklējums, visticamāk, izmaksās dārgāk kā nesezonā.

Kur ceļot jūlijā?

Bulgārija, Grieķija, Turcija, Horvātija, Melnkalne, Portugāle, Madeira, Malaga

Ceļojumi augustā

Augusts iezīmē vasaras sezonas beigas, kas nozīmē šis ir pēdējais laiks steigt baudīt vasaras atvaļinājumu saulainajos Eiropas kūrortos pirms atnāk rudens ar jauniem pienākumiem un ikdienas rutīnu. Izmanto šo mēnesi, lai relaksētos pie saules pielietās Melnās jūras, tirkīzzilās Vidusjūras, dzidrās Adrijas jūras vai varenā Atlantijas okeāna.

Kur ceļot augustā?

Bulgārija, Grieķija, Turcija, Horvātija, Melnkalne, Portugāle, Madeira, Malaga

Kur sasildīties rudenī?

Vasara nekad nav pietiekami gara un brīvdienu vienmēr ir par maz... Noķer vasaru aiz astes, aizlaižot ceļojumā uz kādu tuvāku vai tālāku galamērķi, kuru saule lutina arī vēl rudenī - tepat Eiropā vai varbūt eksotiskajā Āzijā, Āfrikā vai Latīņamerikā.

Ceļojumi septembrī

Septembris iezīmē rudens sezonas sākumu, tādēļ Eiropas kūrortos laikapstākļi kļūst nedaudz vēsāki, taču joprojām ir patīkami silti gan atpūtai pludmalē, gan ievērojamāko apskates objektu izpētei. Arī ceļojumu cenas septembrī būs draudzīgākas kā vasarā, jo pieaugušie pamazām atgriežas darbā, bet skolēni - skolas solos un kūrorti kļūst klusāki. Bet, ja vēlies sajust eksotikas šarmu, ir īstais laiks sākt plānot ceļojumu uz kādu Indijas okeāna ieskautu salu.

Kur ceļot septembrī?

Grieķija, Turcija, Portugāle, Madeira, Malaga, Kipra

Bali, Madagaskara, Maurīcija

Ceļojumi oktobrī

Kamēr pie mums kļūst arvien tumšāk, drēgnāk un lietaināk, citur Eiropā vēl silda saule un peldēties var gan jūrā, gan viesnīcu baseinos. Oktobrī atsākas arī čarterlidojumi uz Ēģipti un eksotiskajos galamērķos laikapstākļi kļūst piemēroti patīkamai atpūtai. Aktuāls kļūst arī skolēnu rudens brīvlaiks, kuru daudzi vecāki izmanto, lai savus bērnus aizvestu ceļojumā, tādēļ, visticamāk, šajā periodā ceļojumu cenas augs.

Kur ceļot oktobrī?

Ēģipte, Maroka, Grieķija, Turcija, Portugāle, Madeira, Kipra

Arābu Emirāti, Bali, Madagaskara, Maurīcija

Ceļojumi novembrī

Novembrī atgriežas čarterlidojumi uz Kanāriju salām un paplašinās to eksotisko galamērķu piedāvājums, kuros būs viss nepieciešamais tropiski siltai pludmales atpūtai. Šajā mēnesī varēsi ceļot par draudzīgākām cenām, kā arī ietaupīt atvaļinājuma dienu, ja ceļojumu ieplānosi valsts svētkos.

Kur ceļot novembrī?

Ēģipte, Maroka, Grankanārija, Tenerife, Portugāle, Madeira

Arābu Emirāti, Bali, Madagaskara, Maldīvu salas, Maurīcija, Meksika, Seišelu salas, Taizeme, Vjetnama

Saņem ceļojumu jaunumus savā e-pastā!
Izdevīgi piedāvājumi, idejas un padomi veiksmīgam ceļojumam.